Зниження лібідо та ще 8 тривожних симптомів у Вашого чоловіка, які не можна ігнорувати

1.25.2022 0

Виходячи заміж, нерідко жінка бере відповідальність за домашні справи, а й стає своєрідним медичним менеджером для сім’ї. Чоловіки схильні заперечувати наявність проблем зі своїм здоров’ям до останнього. Тому спеціально для жінок  пам’ятка про те, які симптоми у здоров’ї чоловіків у сім’ї (чоловіка, сина, батька) повинні насторожити та вимагають походу до лікаря.

Тривожні симптоми:

1 Перше, на що потрібно звернути увагу – це порушення сечовипускання (прискорене, хворобливе, слабкий натиск, роздвоєння струменя, почуття неповного випорожнення сечового міхура та ін), нетримання сечі. Це очевидна ознака аденоми простати, стриктури уретри, а також інших захворювань чоловічої репродуктивної сфери.

2 Також повинні насторожити патологічні виділення з сечівника (особливо кров’яні) – тут може бути багато причин, які потім, вже під час візиту до фахівця, можна буде вивчити детальніше

3 Збільшення у розмірах, поява пухлиноподібних утворень або біль у ділянці мошонки. У такій ситуації самолікування або зволікання з візитом до лікаря може спровокувати серйозні ускладнення.

4 На перший погляд, «нешкідливі» болі в попереку, що не припиняються при зміні положення тіла, на які багато хто помилково воліє не звертати уваги, насправді можуть свідчити про наявність сечокам’яної хвороби, гідронефрозу та інших захворювань.

5 Важливо вчасно звернути увагу на наполегливі болі у кістках – це можуть бути ознаки метастаз раку простати у кістці.

6 Імпотенція, гіпогонадизм, метаболічний синдром можуть ховатися за такими ознаками як: проблеми з ерекцією, лібідо (потягом), раннє сім’явиверження

7 Явною ознакою фімозу є неможливість повноцінно відкрити голівку статевого члена.

8 Наявність щільного утворення у тілі статевого члена та його викривлення під час ерекції є ознакою хвороби Пейроні.

Насамперед, за наявності тривожних симптомів, у багатьох жінок постає питання: як умовити чоловіка прийти на прийом до лікаря. Адже згідно з стереотипами, які все ще мають місце в нашому суспільстві, чоловік не має права «на хворобу», на слабкість, нездужання. Що в результаті призводить до сумних наслідків.

Тому при наявності будь яких симптомів – не зволікайте з візитом! У нашому медичному центрі Ви отримаєте комплексний підхід до лікування делікатних проблем! Новітнє обладнання, сучасні методики, індивідуальний підхід дозволяють вирішувати проблему безболісно та комфортно!