Здоров’я починається в кишечнику

7.26.2022 0
«Кишечник — це коренева система людини».

Профілактика, харчування та здоров’я! Центр фізіотерапії “Київська Русь” є провідником сучасної медицини Mayr. Рання діагностика на основі традиційних медичних методів, реабілітація травної системи та покращення способу життя можуть запобігти захворюванням. Метою є досягнення та підтримка фізичного, психічного та духовного здоров’я.

Бути здоровим є необхідною умовою для красивого та сяючого існування та цілісного благополуччя. Однак зазвичай ми думаємо про те, щоб зробити щось для свого здоров’я лише тоді, коли вже отримуємо фізичні чи психічні сигнали, що щось не так! Як наслідок, часто лікують лише ці сигнали чи симптоми, замість того, щоб вирішувати корінь проблеми, який часто лежить у нашому кишечнику.

Доведено, що велика кількість захворювань цивілізації – від проблем зі шкірою до розладів сну та артрозів – можуть бути пов’язані з порушенням роботи кишечника або кишкової флори. Поширеними кишковими розладами є запор, схильність до діареї, відчуття повноти, печія, відрижка, метеоризм, подразнення шлунка та дванадцятипалої кишки, загальне нетравлення, запалення товстої та прямої кишки, геморой, кишкова грибкова інвазія (Candida), непереносимість фруктози та лактози. Ускладнення та симптоми варіюються від метеоризму та алергії до депресії. Багато з цих розладів і захворювань можна вилікувати і одночасно активно запобігти за допомогою очищення кишечника і реабілітації кишечника, а також дбайливого поводження з цим органом .

💊| Ваше здоров’я – наше основне завдання!
М. Київ, проспект Валерія Лобановського 17
+38 (066) 33 45 373
+38 (044) 33 45 373