Відмінне здоров’я починається з кишечника!

7.18.2022 0

Програми  Терапії Маєра – найвищий медичний стандарт!

Відмінне здоров’я починається з кишечника.

«Кишечник — це коренева система людини».

Профілактика, харчування та здоров’я! – «Медичний центр – Східниця» та центр фізіотерапії “Київська Русь” Київ є провідними комплексами сучасної медицини та терапії Маєра. Рання діагностика на основі традиційної медицини разом із цілеспрямованою регенерацією травної системи та покращенням способу життя може запобігти хворобі. Метою тут є досягнення та підтримка здорового тіла, розуму та душі.

Здорові люди випромінюють красу, бадьорість і повне самопочуття. Тим не менш, більшість із нас не думується про активність щодо покращення свого здоров’я, доки фізичні чи психологічні ознаки не підкажуть нам, що все гаразд! Результатом є те, що ми схильні мати справу лише з ознаками або симптомами, замість того, щоб атакувати корінь проблеми, який часто знаходиться в нашому кишечнику.

Доведено, що багато захворювань, від проблем зі шкірою та розладів сну до артриту, є наслідком порушення функції кишечника та/або кишкової флори. Поширені кишкові розлади включають млявість кишечника, часту діарею, здуття живота, печію, метеоризм, подразнення шлунка та дванадцятипалої кишки, загальну слабкість травлення, запалення товстої та прямої кишки, геморой, кишкову грибкову інфекцію (кандидоз), непереносимість фруктози чи лактози. Ускладнення та симптоми варіюються від здуття живота та алергії до депресії. Очищення та стабілізація кишечника, а також уважне керування кишечником можуть усунути та активно запобігти цим розладам і хворобам.

🩺| Ваше здоров’я – наше основне завдання!
М. Київ, проспект Валерія Лобановського 17
+38 (066) 33 45 373
+38 (044) 33 45 373
• Долучайтеся до наших спільнот у Telegram та Viber щоб отримувати без зайвої реклами корисну інформацію!
• КРОК до здоров’я у Telegram
• КРОК до здоров’я у Viber