decor
Напрямки лікування

Нормалізація обміну речовин. Схуднення

Головна Лікування Нормалізація обміну речовин. Схуднення

Рекомендовані процедури

Аналіз маси тіла
  • Аналізатор In body 570 (Корея, 2021)
Озонотерапія (велика аутогемотерапія, озонований фізрозчин, Підшкірні ін’єкції з озоном)
  • HYPER-MEDOZON COMFORT (Німеччина, 2020 р)
Вакуумна кавітація. Вакуумно-роликовий масаж
  • Iskra Medical VacaVite Prestige (Словенія, 2020р)
Ванна лікувальна+перлинний масаж+підводний душ-масаж+аромотерапія
  • Анатомічні вихрові ванни для масажу всього тіла Medexim Aquadelicia (Словаччина,2020)
Суха вуглекисла шалфейна ванна
  • Dimap, Чехия,2020
Високочастотна HiToP-терапія
  • Миостимулятор нового покоління HiToP 1touch (Німеччина,2021)
Пресотерапія та лімфодренаж з використанням антицелюлітної сироватки
  • Iskra Medical Green press 12 (Словенія,2020))
Схуднення

Переваги напрямку

Детокс-схуднення

Для очищення організму та відновлення нормальної ваги тіла в центрі фізіотерапії використовуються комплексні програми, що дозволяють не тільки схуднути, але й покращити стан шкіри, попередити вікові зміни та продовжити збереження молодості. Індивідуально підібраний комплекс процедур дозволяє покращити стан організму в цілому, нормалізувати роботу внутрішніх органів, забезпечити правильний обмін речовин.

1
Записатись на прийом
Результати

Лікування

В нашому арсеналі новітнього обладнання є все необхідне для апаратної корекції фігури. Саме тут розкривається справжня краса Вашого тіла і саме тут починається захоплення собою!
Наші спеціалісти творитимуть дива з Вашим тілом, в результаті чого:

Нормалізація обміну речовин

Правильний раціон, який складає дієтолог індивідуально

Для кожного клієнта наш дієтолог індивідуально розробляє меню, враховуючи вік та стан здоров’я, мету проходження програми, інформацію про обмінні процеси в організмі. На етапі проходження програми проводяться дослідження, які допомагають вчасно скоригувати обрану схему для отримання максимально вираженого результату. Також можна отримати рекомендації щодо подальшого харчування вдома.

Втрата зайвої ваги

Для відновлення балансу в організмі та збереження здоров’я

Покращення стану шкіри (антицелюлітна та дренажна дія)
Корекція фігури
Комплексний підхід

Інші напрямки

blank

Реабілітація після COVID

Програма реабілітації після COVID-19 спрямована на лікування наслідків перенесеної коронавірусної хвороби. Більшість пацієнтів після одужання стикаються з рядом довгострокових ускладнень. Найчастіше зустрічаються ускладнення з боку дихальної системи. Також можливі ускладнення в області травної, серцево-судинної, сечової і статевої систем. Виявляються проблеми в частині нервової системи та погіршення психоемоційного стану. Відбувається загострення хронічних захворювань і станів. Центр фізіотерапії пропонує комплекс процедур спрямованих на усунення довгострокових наслідків хвороби. Програма реабілітації допоможе Вам відновити здоровий стан організму і мінімізувати вплив вірусу на Ваше здоров'я.

Детальніше
blank

Захворювання опорно-рухового апарату

Реабілітація опорно-рухового апарату направлена на відновне лікування захворювань, вторинну профілактику захворювань суглобів та хребта, відновлення після травм, збільшення функціональних резервів, компенсацію порушених функцій і відновлення працездатності.

Детальніше
blank

Відновлення та покращення якості статевого життя

У чоловіків проблеми еректильної дисфункції викликає масу комплексів і хвилювань. Але сучасна медицина здатна повернути Вам чоловічу силу. Медицина вражає своїми відкриттями та на заміну таблеткам і оперативному втручанню приходять абсолютно новітні , ефективні, безболісні, комфортні та апаратні методики лікування з довготривалим результатом

Детальніше
blank

Захворювання шлунково-кишкового тракту

При виникненні різноманітних патологій шлунково-кишкового тракту часто страждають всі системи, які не можуть повноцінно виконувати покладені на них життєво важливі процеси. Використовуючи інноваційні методи дослідження та діагностики, спеціалісти Центру проведуть необхідний у Вашому випадку об’єм обстежень та призначать індивідуальний курс лікування.

Детальніше
blank

Хронічні захворювання сечовивідної системи

Ми пропонуємо Ефективне лікування урологічних захворювань за домогою новітнього обладнання та унікальник методик. Кваліфіковані урологи створили дієву програму реабілітації, яка допоможе зняти запальний процес, вилікувати захворювання й дозволить уже незабаром повернутися до звичного способу життя.

Детальніше