Спортивні травми

7.6.2021 0

Професійний спорт часто пов’язаний з ризиком виникнення травм. Багато видів спорту вважаються надзвичайно травматичними, наприклад, футбол, регбі, хокей, баскетбол, бокс, боротьба і інші бойові мистецтва. Незважаючи на це, спорт не втрачає своєї популярності, при цьому, медицина невпинно стоїть на сторожі здоров’я спортсменів, розробляючи все нові методи діагностики, лікування і профілактики спортивних травм.

Дуже важливий процес відновлення після травм, для уникнення посттравматичних ускладнень і зменшення часу реабілітації.

 Футбол

Поширені травми нижніх кінцівок: менісків – амортизаторів колінного суглобу, передньої хрестоподібної зв‘язки та ахіллового сухожилля.

Бокс

Через мікротравматизацію при ударах у боксерів виникають ушкодження сухожиль розгиначів пальців кисті, трапляються переломи п’ясткових кісток, а постійні ротаційні рухи гомілкою ведуть до пошкодження менісків.

Боротьба

Найчастіше у борців страждають коліна, адже саме на них вони здебільшого ведуть бій. Серйозно травмуються плечі – наприклад, стаються відриви сухожилків м‘язів ротаторної манжети плеча та пошкодження суглобової губи. Що цікаво, серйозних травм шиї у борців зазвичай не спостерігається. Адже вона у них добре натренована.

Теніс

Через відбивання м’яча ракеткою у спортсменів запалюються сухожилки м‘язів, які відповідають за розгинання зап’ястя, у місці їх прикріплення до ліктьової кістки. Така патологія називається латеральний епікондиліт або «лікоть тенісиста». Також доволі поширені травми нижніх кінцівок.

У центрі фізіотерапії “Київська Русь-Київ”технології спрямовані на швидку регенерацію пошкоджених тканин (імпульсні магнітні поля, наприклад, прискорюють загоєння переломів в 3 рази!),поліпшення кровообігу в місці травми, зниження запальних процесів і набряку, лімфодренаж, ліквідацію болю.

До Ваших послуг інноваційні апарати, розроблені спеціально для клінік спортивного напрямку: хівомат (глибока осциляція), текар-терапія, високочастотна мікрохвильова терапія, внутрішньосуглобові ін’єкції, електростимуляція, ультразвукова терапія, карбокситерапія, тракційний стіл.

Пацієнту створюються максимально комфортні умови. Новітні протоколи і  сучасне обладнання дають можливість швидкого і комфортного відновлення.