Відновлення емоційного здоров’я

6.20.2022 0

Емоції не існують окремо від нас. Однак саме їм ми віддаємо себе цілком і повністю, зазвичай втрачаючи бажання жити усвідомлено.

Не варто впадати і в іншу крайність – емоційну холодність та відчуженість від життя, раціоналізацію та прагнення все обдумати до деталей.

Емоції – це наша суб’єктивна реакція на події та обставини. Кожна емоція підкріплена певним біохімічним процесом в нашому організмі на гормональному рівні.

Емоційне виснаження настає тоді, коли ми поринаємо у вихор емоцій, особливо – негативного спрямування, і починаємо концентрувати свою увагу на думках, картинках, словах, які підкріплюють дане емоційне переживання. Часто виснаження настає і тоді, коли ми залишаємось в певних негативних життєвих обставинах і в оточенні “токсичних” людей, а не змінюємо ситуацію і не виходимо з деструктивних контактів. А якщо ми ще мало спимо та не відпочиваємо, то фізичне виснаження підкріплює емоційний дисбаланс. Фактично те, що ми несвідомо робимо – це постійне спонукання себе переживати емоцію, яка нас виснажує.

Сучасна людина все частіше потребує відпочинку та розслаблення, як м’язового, так і емоційного. Адже, чим довше вона перебуває в напрузі, тим вразливішим її організм стає до різноманітних захворювань. Та важливо вміти розслаблятись правильно, адже ефект від цього повинен бути тривалим та мати позитивний вплив на здоров’я. Тому, в цьому питанні варто довіритись, насамперед, фахівцям.

З турботою про наших гостей висококваліфікованими спеціалістами центру створена програма, яка допомагає відпочити якісно та дає 100% результату. Вона підійде кожному, та особливо рекомендується для тих, хто тривало знаходиться в нервовій напрузі чи відчуває постійну втому.

До програми фахівці центру внесли методи та процедури, які дають найкращий ефект: сприяють відновленню фізичного стану, поліпшенню самопочуття, омолодженню тіла зсередини та покращенню зовнішнього вигляду. На основі цих позитивних змін перезапускається нервова система людини , відновлюється її рівновага, покращується психоемоційний стан. Програма дає учасникам потужний заряд енергії для подальшої діяльності.

🩺💊 | Ваше здоров’я – наше основне завдання!

М. Київ, проспект Валерія Лобановського 17
+38 (066) 33 45 373
+38 (044) 33 45 373
• Долучайтеся до наших спільнот у Telegram та Viber щоб отримувати без зайвої реклами корисну інформацію!
• КРОК до здоров’я у Telegram
• КРОК до здоров’я у Viber