ТЕКАР – ТЕРАПІЯ

9.20.2021 0

Позитивним моментом застосування текар терапії є швидкість реабілітації (зняття больових відчуттів настає вже після 1-2 сеансів лікування).

Високоефективна терапія.
Стимулює процес заживлення в тканинах і в місці пошкодження, запускає та зцілює потенціал клітин. Під впливом тепла тут відбувається значне активування кров’яної і лімфатичної мікроциркуляції, розширення судин, поліпшення харчування тканин, ліквідація болю і зменшення спазму гладких м’язів. Tecar значно скорочує і прискорює час видужування після травм і операцій.

Саме лікування відбувається швидко, безпечно, безболісно і з мінімумом небажаних наслідків. Проводиться за допомогою двох контактних аплікаторів і  крему-провідника в місці ускладнень. Тривалість процедури 30-40 хвилин.

Методика успішно використовується при реабілітації спортсменів: тендиніт, епікондиліт, бурсит, артрози, остеопороз, остеоартроз, синдром карпального каналу, люмбалгії, п;яткова шпора, міофасцінальне лікування тригерних точок, наслідки переломів, посттравматичних випадках, пошкодженнях м’язів, сухожиль і ін.

ТЕРАПЕВТИЧНА ДІЯ ТЕКАР ТЕРАПІЇ:
* поліпшення кровообігу в зоні впливу
* поліпшення плинності суглобової рідини
* підвищення еластичності зв’язок
* зменшення м’язового спазму і ослаблення болю
* прискорення процесів регенерації за рахунок місцевого збільшення швидкості обміну речовин
ЯК ЦЕ ПРАЦЮЄ
Текар терапія грунтується на лікувальному впливі на організм, фізично не відчуваєтного, високочастотного, електричного струму, який, проникаючи в тканини у вигляді електромагнітних хвиль та генерує тепло.
При певних налаштуваннях, теплова енергія стимулює глибокі шари тканин, розширює кровоносні судини і тим самим запускає процеси, спрямовані на зменшення набряклості і вогнищ запалення і природну регенерацію клітин.
ВПЛИВ ТЕКАР-ТЕРАПІЇ НА ОРГАНІЗМ. ПЕРЕВАГИ МЕТОДУ.
В результаті застосування процедури підвищується плинність суглобової рідини, знімається м’язовий спазм і больові відчуття. Позитивним фактором у застосуванні даного виду терапії є