Спина та суглоби: інструкція до застосування

6.7.2022 0

Організм людини являє собою унікальну конструкцію, де кожен орган або система мають надзвичайні можливості, які дивують, а часом навіть шокують.

Одним з таких дивовижних механізмів є суглоби. Їх по праву можна назвати справжнім дивом природніх технології. Бо часом їм доводиться витримувати навантаження в кілька сотень кілограмів

Але наскільки унікальна ця система, настільки ж вона і тендітна. Артрити, артрози, бурсити, пяткова шпора, епікондиліти, грижі, розтягнення, біль в поперековому відділі, защемлення нерва, протрузії, головні болі – помста нашому організму за невчасне лікування.

Боль-терпеть или лечить?

У вас бувають болі в спині? Хребет у нас один, а способів нашкодити йому – тисячі, і ім’я їм легіон. І коли ви отримали травму на футболі, “насиділи” остеохондроз в офісі, отримали грижу, підіймаючи тяжкості, затиснули шию, потягуючись, – що робити? Завітайте до нас – медичний центр “Київська Русь” – швидка та ефективна допомога

У нашому арсеналі безліч фізіопроцедур, водолікування, озонотерапія, магнітна стимуляція та досвідчені лікарі, готові в будь який момент покращити Ваше самопочуття!

Mедичний центр використовує повний спектр сучасних реабілітаційних методик для відновлення здоров’я спини, суглобів, м’язів. Використовуючи як класичні, так і інноваційні методи, досвідчені лікарі вертебрологи розробляють індивідуальну комплексну програму для кожного пацієнта, враховуючи наявні захворювання та особливості організму пацієнта.

Послуги:

– інноваційна фізіотерапія

– консультація вертебролога

-консультація реабілітолога

-консультація фізіотерапевта

– манульний масаж

– парвертебральні блокади

– тейпувавання

– плазмотерапія

– екстрокорпоральна фокусна ударно-хвильова терапія

– комп’ютерна тракція хребта

-функціональна магнітна стимуляція на апараті TESLA

-електротерапія

-ультразвукова терапія

-лікувальні масажі

-лазеротерапія

-текар теарпія

-озонотерапія

-мікрохвильова терапія

Мануальна та апаратна терапії під наглядом кваліфікованого вертебролога є максимально ефективниою при лікуванні остеохондрозів, протрузій, гриж міжхребцевих дисків, сколіозів та хронічних болей у м’язах і суглобах за індивідуальною програмою для кожного окремого пацієнта, що дозволяє відновлювати здоровий стан судин, нервових закінчень та м’яких тканин навколо хребта, усунути розлади в роботі внутрішніх органів та зняти хронічні головні болі.