Процедура комп’ютерної плантографії

7.5.2022 0

плантография – метод діагностики, що застосовується для обстеження стоп.  Плантографія визначає як тип патології, а й її ступінь . Ми використовуємо  інноваційне обладнання для комп’ютерної плантографії, яке дозволяє провести якісну діагностику та протягом 20 хвилин виготовити індивідуальні ортопедичні устілки. Хід даної процедури дуже простий: пацієнт стає на спеціальний подіум із датчиками, за допомогою яких сканується відбиток ступні та проводиться вимір понад 40 параметрів стопи.

На підставі цієї діагностики можна не тільки виявити патології на ранній стадії, але й дати чіткі рекомендації щодо їх усунення.

Діагностика стоп у такий спосіб відрізняється високою інформативністю. Методика підходить і дорослим, і дітям . За винятком немовлят, у дітей до 3 років спостерігається фізіологічна плоскостопість.

Важливо! Обстеження зазвичай виконується в різних площинах, у тому числі сидячому положенні. Сканування займає близько 15 хвилин. Аналіз та обробка отриманих даних виконується комп’ютерною програмою.

Методику використовують для доказу чи спростування патологічних змін . Вона має відразу кілька переваг:

  • простотою;
  • інформативністю;
  • безпекою.

Плантографія стопи доступна за вартістю. Обстеження можна пройти у зручний час у комфортних умовах нашого Центру фізіотерапії “київська Русь”.

Метод плантографії стопи рекомендовано до використання під час проведення планових медичних оглядів. Він дозволяє оцінювати опорну здатність нижніх кінцівок, виявляти відхилення від норми. З її допомогою діагностують уроджені та набуті патології стопи.

🩺| Ваше здоров’я – наше основне завдання!
М. Київ, проспект Валерія Лобановського 17
+38 (066) 33 45 373
+38 (044) 33 45 373
• Долучайтеся до наших спільнот у Telegram та Viber щоб отримувати без зайвої реклами корисну інформацію!
• КРОК до здоров’я у Telegram
• КРОК до здоров’я у Viber