Выберите идеальную программу для себя

Программы
Диссомнія (Програма стабілізації сну)

Під терміном диссомнія прийнято розуміти порушення кількості, якості або часу сну, що може призвести до сонливості в денний час, порушення концентрації уваги, пам'яті, тривожної напруженості.

Программы
Відновлення функцій печінки. Жировий гепатоз

Жировий гепатоз – хронічне захворювання печінки, для якого характерне переродження функціональних клітин печінки в жирову тканину. Хвороба має безліч серйозних ускладнень, і тому ми рекомендуємо своєчасне лікування жирового гепатозу в Києві , що допоможе уникнути ризиків! На жаль, орган, який відповідає за детоксикацію і обмін речовин, а також вироблення жовчі і розщеплення жирів, може самостійно накопичувати жирові клітини і тканини, що завдає негативного впливу прямій функції печінки і призводить до неалкогольної жирової хвороби, інакше кажучи, стеатозу або жирової дистрофії!

blank
Программы
«Міокардит. Здоров’я серця та судин після Covid-19»

Фахівці рекомендують не затягувати з лікуванням захворювання, оскільки міокардит – це важкий запальний процес у міокарді (середній, м'язовий, шар серця), спричинений інфекцією, аутоімунними патологіями, алергією чи токсичним отруєнням. Виникає як у дітей, так і у дорослих та діагностується у 10 % випадків. Без лікування міокардит призводить до аритмії, яка небезпечна тяжкими наслідками.

blank
Программы
Реабилитация после COVID

Программа реабилитации после COVID-19 направлена на лечение последствий перенесенной коронавирусной болезни. Большинство пациентов после выздоровления сталкиваются с рядом долгосрочных осложнений. Чаще всего встречаются осложнения со стороны дыхательной системы. Также возможны осложнения в области пищеварительной, сердечно-сосудистой, мочеполовой систем. Выявляются проблемы в части нервной системы и ухудшение психоэмоционального состояния. Происходит обострение хронических заболеваний и состояний.

blank
Программы
Легеневий фіброз: усунення наслідків Covid-19

Усвідомлення того, що роль COVID-19 у житті кожного хворого не вичерпується одужанням і потребує довгої реабілітації ще тільки приходить до фахівців та хворих. Навіть молоді спортсмени часто не можуть відновити толерантність до фізичного навантаження впродовж багатьох місяців. У відповідь на це, ми пропонуємо Вам реабілітацію для найбільш поширених наслідків перенесеного захворювання

blank
Программы
Оздоровлення спортсменів. Відновлення резервних можливостей організму

Під час тренувань та змагань професійні спортсмени піддають своє тіло важким навантаженням. Витрачається велика кількість енергії, відбуваються зміни в життєво важливих органах та системах. Кров окислюється, стає густішою, кількість кисню в ній знижується. Брак кисню негативно впливає на м'язи, серце, головний мозок, дихальну систему. Тому відновлення спортсменів після тренувань та змагань – найважливіший період. Головне завдання - очистити організм від шлаків і токсинів, що накопичилися, і наситити органи і тканини киснем, зняти психоемоційне перенавантаження та втому.

blank
Программы
Профілактика тромбозів. Відновлення організму після Covid-19

Деякі пацієнти приходять в норму швидко, а для інших коронавірус може стати початком тривалих проблем зі здоров’ям. Вік, стать і супутні хвороби збільшують ризики зі станом здоров’я в майбутньому. А швидкість відновлення залежить від інтенсивності та тривалості проведеного лікування. Програма спрямована на усунення причин виникнення тромбів та на покращення загального стану пацієнта.

blank
Программы
Відновлення після спортивних травм

Спортивна реабілітація в нашому медичному центрі дає змогу провести спеціалізоване оцінювання стану пацієнта та скласти індивідуальну програму для усунення наслідків гострої та хронічної травми. Наші фахівці володіють найефективнішими методиками реабілітації спортсменів, що дають можливість не тільки повернути пацієнта до активної спортивної діяльності, а й скласти програму профілактики травм з огляду на вид спорту.

blank
Программы
Реабилитация при заболеваниях опорно-двигательного аппарата

У вас бывают боли в спине? Позвоночник у нас один, а способов навредить ему - тысячи, и имя им легион. Медицинский центр использует полный спектр современных реабилитационных методик для восстановления здоровья спины, суставов, мышц. Используя как классические, так и инновационные методы, опытные врачи вертебрологи разрабатывают индивидуальную комплексную программу для каждого пациента, учитывая имеющиеся заболевания и особенности организма пациента.

blank
Программы
Сексуальная жизнь

Для лечения мужских заболеваний, сексуальных расстройств и восстановления потенции в МЦ применяются уникальные методики. это повод для беспокойства любого мужчины. Причинами подобного проявления может стать что угодно, но отчаиваться не стоит. Современные методы лечения, которые используются специалистами медицинского помогут восстановить и поддержать мужскую силу.

blank
Программы
Подагра. Предупреждение и лечение осложнений

Лечение направлено на предупреждение осложнений и минимизацию боли во время течения заболевания в острые стадии развития

blank
Программы
Сахарный диабет. профилактика осложнений

Программа позволит предупредить осложнения от сахарного диабета (или компенсировать существующие), такие как нефропатия, полинейропатия, ангиопатия и другие, вернуть работоспособность и привычный ритм жизни.

blank
Программы
Репродуктивное здоровье

Репродуктивное здоровье - это возможность зачать, выносить и родить здорового ребенка

blank
Программы
Коррекция опорно-двигательного аппарата (дети от 12 р.)

У центрі фізіотерапії "Київська Русь-Київ" Ви можете отримати повну консультацію лікаря-фізіотерапевта про рекомендовані процедури

blank
Программы
Иммунокоррекция детская. Усиление иммунитета

Ваш ребенок нуждается в особой защите. Уберечь малыша от всех проблем со здоровьем невозможно, но укрепить имунитет и предупредить их возникновение абсолютно реально

blank
Программы
Программа "Апгрейд и перезагрузка" (для восстановления здоровья программистов и IT-специалистов)

Напряженная работа, сидячий образ жизни и гиподинамия, свойственные большинству IT-специалистов, приводят к целому ряду проблем, среди которых метаболический синдром, болезни сосудов и конечно, боли в спине. Программа поможет выявить существующие проблемы и предупредить развитие серьезных заболеваний, избавиться от усталости, стресса и эмоционального перенапряжения.

blank
Программы
Похудение

Исключительно для самых требовательных и самых, тех, кто стремится к совершенству во всем, медицинский центр предлагает комплексную программу "Детокс", разработанную для тех, кто хочет получить результат в короткие сроки, фокусируясь на восстановлении идеального состояния здоровья, повышение жизненной силы и достижения идеального веса

blank
Программы
Обмен Веществ

Інноваційна програма розроблена спеціалістами медичного центру спеціально для людей, що хворіють цукровим діабетом , подагрою, мають проблеми з метаболічними процесами. Регулярне проходження курсів профілактики в рамках даної програми дозволить попередити ускладнення від цукрового діабету (або компенсувати існуючі), такі як нефропатія, полінейропатія, ангіопатія , нормалізувати рівень цукру, покращити загальний стан та самопочуття.

blank
Программы
Реабілітація після пластики

Ринопластика, мамопластика, ліпосакція та абдомінопластика (підтяжка): як прискорити процес реабілітації?

blank
Программы
Заболевания Желудочно-кишечного Тракта

При возникновении различных патологий желудочно-кишечного тракта часто страдают все системы, которые не могут полноценно выполнять возложенные на них жизненно важные процессы. Используя инновационные методы исследования и диагностики, специалисты Центра проведут необходимый в Вашем случае объем обследований и назначат индивидуальный курс лечения.

blank
Программы
Реабилитация при хронических заболеваниях мочеполовой системы

Ми пропонуємо ефективне лікування урологічних захворювань за домогою новітнього обладнання та унікальних методик. Кваліфіковані урологи створили дієву програму реабілітації, яка допоможе зняти запальний процес, вилікувати захворювання й дозволить уже незабаром повернутися до звичного способу життя.

blank
Программы
Офтальмология

Смотри на мир по-новому вместе с нами. Современные методики лечения и инновационное оборудование помогут Вам восстановить зрение и является залогом эффективного лечения и гарантированных результатов.

Комплексный подход

Другие направления лечения

img 2

Программы

Комплекс диагностических процедур, выполняемых с целью профилактики и раннего выявления различных заболеваний внутренних органов. Центр Физиотерапии м. Киев предлагает свои услуги женщинам, мужчинам, детям и пожилым людям. Мы используем диагностические программы, разработанные с учетом особенностей организма в определенном возрасте. Гарантируем вам высокое качество услуг, комфорт, достоверность результатов и внимательность специалистов.

Подробнее