Ефект озонотерапії

7.14.2022 0

Трохи історії: коли почали використовувати озон?
Лікування озоном – аж ніяк не новітній винахід. Озон ще з 19 століття застосовують як дезінфікуючий засіб. Під час Першої світової війни його використовували для дезінфекції ран. У 1920-х розробляється експериментальне лікування грипу, для чого використовують озон і перекис водню.  Альберт Вольф, німецький лікар, приділяв озону велику увагу. Він широко використовував його для лікування гінекологічної онкології і раку прямої кишки. В кінці 1950-х німецьким доктором Йоахімом Ханслером був розроблений перший озонатор, в якому застосовувалися пластикові мішки, необхідні для того, щоб ізолювати об’єкт газації, що дозволило використовувати високі концентрації озону. Велике значення мало заснування Гансом Вольфом і Зігфрідом Ріллінгом в 1972 році Німецького медичного товариства озонотерапевтів.

Ефект озонотерапії

Озон має високу протизапальну, антисептичну, знеболюючу, імуномодулюючу дію, позбавляє від бактерій, різних грибків і вірусів. Він набув широкого поширення практично у всіх сферах медицини та косметології.

Озонотерапія застосовується для профілактики і лікування більш ніж 150 захворювань:

  • надає комплексну дію на організм, діючи на молекулярному, клітинному і системному рівні.
  • лікує не тільки конкретне захворювання, а й наслідки.
  • виступає як регулятор діяльності кожного органу.

Віруси у вільному стані озон просто руйнує, якщо інфекція знаходиться в клітці, підвищує її активність, і сама позбавляється від недуги. Застосовується озон в складі комплексного лікування і самостійно.

Озон сприяє очищенню організму і перешкоджає захворюванням.

Після процедури активується транспортування кисню, нормалізується обмін речовин, відновлюється гормональний фон. Знімається інтоксикація організму, розширюються судини, поліпшується мікроциркуляція крові, зміцнюється імунна система.

🩺| Ваше здоров’я – наше основне завдання!
М. Київ, проспект Валерія Лобановського 17
+38 (066) 33 45 373
+38 (044) 33 45 373
• Долучайтеся до наших спільнот у Telegram та Viber щоб отримувати без зайвої реклами корисну інформацію!
• КРОК до здоров’я у Telegram
• КРОК до здоров’я у Viber