Блог лікаря:Вітамін D

8.2.2022 0

Вітамін D
… прискорювач регенерації

Дослідження показують, що існує тісний зв’язок між багатьма захворюваннями та нестачею вітаміну D. Однак важливість цього вітаміну, який часто називають гормоном, все ще недооцінюється.

ВИ ЗНАЛИ, ЩО …

… наприкінці зими шістдесят відсотків усіх людей у ​​Європі, страждають від дефіциту вітаміну D? Якщо процес детоксикації поєднується з прийомом вітаміну D має турбо-ефект.

Що потрібно знати про вітамін D

Влітку ми проводимо…

…як взимку, надто багато часу вдома і надто мало на вулиці. Більшість із нас страждає від нестачі кисню, фізичної активності та перебування на сонці. Однак це необхідно для того, щоб наш організм взагалі міг виробляти вітамін D: вісімдесят відсотків нашої добової потреби у вітаміні D утворюється в шкірі під впливом сонячного світла, решта покривається з їжею. Якщо є недостатнє постачання, цей дефіцит може різко погіршити опірність організму. Наша продуктивність знижується, і ми стаємо більш сприйнятливими до інфекцій.
Повернутися ↑

Вітамін D має неймовірно великий ефект…

… на здоров’я населення і є невід’ємною частиною профілактики. Дефіцит вітаміну D у поєднанні з недостатнім надходженням кальцію може призвести до остеопорозу. Вітамін D також позитивно впливає на хвороби цивілізації, такі як імунодефіцит або серцево-судинні захворювання. Відносно швидкий ефект особливо вражає: лише через кілька тижнів, часто навіть днів, втома або слабкість спадають, а рухливість збільшується.
blank
Повернутися ↑

Вітамін D особливо важливий для самовідновлення…

… і для імунної системи. Здорова імунна система розпізнає аномальні клітини та усуває їх – це мінімізує ризик раку, але не тільки це: нормальний баланс вітаміну D є найкращою профілактикою. Приклад: якщо шлунково-кишковий тракт в порядку, вітаміни і мікроелементи засвоюються легко. Але якщо це всмоктування порушується процесами бродіння і гниття, виникають запальні процеси. Вони сприяють виникненню дефіцитних станів і дуже негативно впливають на імунну систему.
Повернутися ↑

Вітамін D є важливим месенджером:

Якщо, наприклад, рецептори на нервових клітинах або на м’язах недостатньо стимулюються, часто виникають підступні процеси, які потім раптово проявляються. Деякі дослідження навіть показують, що заміна вітаміну D позитивно впливає на чоловічі сексуальні розлади, оскільки дефіцит тестостерону та вітаміну D пов’язані. Вітамін D також важливий для чоловічого здоров’я.

💊| Ваше здоров’я – наше основне завдання!
М. Київ, проспект Валерія Лобановського 17
+38 (066) 33 45 373
+38 (044) 33 45 373