Anti Age Therapy

6.20.2022 0

Зупинити час та, навіть, заставити його рухатись у зворотній бік відтепер стало можливим! Ми створили програму, що дозволяє взяти під контроль старіння організму і запускає в ньому регенераційні процеси. Навіть в п’ятдесят можна виглядати як в тридцять!

Програма “Антивікова” стане у нагоді кожному, хто стежить за своїм зовнішнім виглядом та піклується про власне здоров’я. Основне її завдання – стерти відбитки років і омолодити організм.

Програма передбачає комплексний цикл процедур, результатом якого є суттєве покращення стану шкіри та відчутній тривалий ефект оздоровлення.

Медичний центр Kyivska Russ  пропонує професійний індивідуальний підхід. Протягом всієї програми кожного учасника супроводжує лікар естетичної медицини, окрім того передбачені консультації інших вузькопрофільних спеціалістів. За допомогою діагностики спеціалісти центру встановлюють причини передчасного старіння та стан організму на даний час.

В програму включені процедури, які ефективно та безпечно боряться зі старінням . Серед них – лазерні та ін’єкційні, які отримали найкращі відгуки серед наших клієнтів. Після проходження програми учасники відзначали розгладження зморшок, покращення контуру обличчя, покращення фігури. Всі косметологічні процедури виконуються на професійній косметиці провідних виробників.

“Антивікова” – програма нашого центру, яка допоможе насолоджуватись своєю зовнішністю та радіти життю в будь-якому віці.

🩺💊 | Ваше здоров’я – наше основне завдання!

М. Київ, проспект Валерія Лобановського 17
+38 (066) 33 45 373
+38 (044) 33 45 373
• Долучайтеся до наших спільнот у Telegram та Viber щоб отримувати без зайвої реклами корисну інформацію!
• КРОК до здоров’я у Telegram
• КРОК до здоров’я у Viber