decor
Про центр

Про нас

Наша турбота про пацієнта проявляється в тому, що ми готові запропонувати:

  • Використання всесвітнього досвіду медицини із застосуванням сучасних протоколів лікування, які мають абсолютну доказову базу;
  • Сучасні методи діагностики, лікування та реабілітації  які включають в себе як стандартний набір засобів, так і нові прогресивні технології, що є ефективним інструментом в руках наших лікарів.
  • Комплексний підхід до лікування пацієнта з усіма проявами поточних захворювань, а також виявлення та усунення причин хронічних захворювань;
  • Клієнтоорієнтованіть на кожного пацієнта з його унікальними особливостями і потребами для того, щоб ідентифікувати його здоров’я як позитивну життєву силу;
  • Індивідуальний курс лікування, спрямований на поліпшення якості та способу життя пацієнта і, як наслідок, збільшення тривалості його життя.
1 / 3

Ми прагнемо допомогти кожному своєму клієнту, забезпечити досягнення бажаного результату та максимальний комфорт упродовж всього періоду перебування в медичному центрі.

Напрямки Клініки

Напрямки клініки органічно поєднали  необхідний медичний комплекс з найбільш широким спектром фізіотерапевтичних процедур для того, щоб зробити реабілітацію пацієнта максимально ефективною і корисною.

  Медичний центр надає послуги, більш, ніж по 10 напрямах лікування!

* Реабілітація POST-COVID

* Захворювання опорно-рухового апарату

*Відновлення та покращення якості статевого життя

*Спортивна медицина. Реабілітація після травм

* Післяопераційна реабілітація

*Лікування при подагрі та цукровому діабеті

*Імунокорекція (доросла та дитяча)

*Захворювання шлунково-кишкового тракту

*Нормалізація обміну речовин. Проблеми зайвої ваги

* Репродуктивне здоров’я. Планування сім’ї

До Ваших послуг консультації лікарів-спеціалістів: терапевта, уролога, ендокринолога, фізіотерапевта, вертебролога,невролога, ортопеда-травматолога

                                                  

Про центр

Наші партнери

blank
1
blank
2
blank
3
blank
4
blank
5
blank
6
blank
7
blank
8
blank
9
blank
10
blank
11
blank
12
Нагороди

Наші Нагороди

blank
Лідер Галузі 2019
Комплексний підхід

Інші програми

blank

Схуднення

Виключно для найвимогливіших та найвибагливіших, тих , хто прагне до досконалості в усьому, медичний центр пропонує комплексну програму "Детокс", розроблену для тих, хто хоче отримати результат в короткі терміни, фокусуючись на відновленні ідеального стану здоров'я, підвищення життєвої сили та досягнення ідеальної ваги

Детальніше
blank

Захворювання Шлунково-кишкового Тракту

При виникненні різноманітних патологій шлунково-кишкового тракту часто страждають всі системи, які не можуть повноцінно виконувати покладені на них життєво важливі процеси. Використовуючи інноваційні методи дослідження та діагностики, спеціалісти Центру проведуть необхідний у Вашому випадку об’єм обстежень та призначать індивідуальний курс лікування.

Детальніше
blank

Обмін речовин

Інноваційна програма розроблена спеціалістами медичного центру спеціально для людей, що хворіють цукровим діабетом , подагрою, мають проблеми з метаболічними процесами. Регулярне проходження курсів профілактики в рамках даної програми дозволить попередити ускладнення від цукрового діабету (або компенсувати існуючі), такі як нефропатія, полінейропатія, ангіопатія , нормалізувати рівень цукру, покращити загальний стан та самопочуття.

Детальніше
blank

Реабілітація опорно-рухового апарату

Біль-терпіти чи лікувати? У вас бувають болі в спині? Хребет у нас один, а способів нашкодити йому - тисячі, і ім'я їм легіон. Медичний центр використовує повний спектр сучасних реабілітаційних методик для відновлення здоров’я спини, суглобів, м’язів. Використовуючи як класичні, так і інноваційні методи, досвідчені лікарі вертебрологи розробляють індивідуальну комплексну програму для кожного пацієнта, враховуючи наявні захворювання та особливості організму пацієнта.

Детальніше
blank

Реабілітація після COVID

Програма реабілітації після COVID-19 спрямована на лікування наслідків перенесеної коронавірусної хвороби. Більшість пацієнтів після одужання стикаються з рядом довгострокових ускладнень. Найчастіше зустрічаються ускладнення з боку дихальної системи. Також можливі ускладнення в області травної, серцево-судинної, сечової і статевої систем. Виявляються проблеми в частині нервової системи та погіршення психоемоційного стану. Відбувається загострення хронічних захворювань і станів.

Детальніше
blank

Реабілітація при хронічних захворюваннях сечостатевої системи

Ми пропонуємо ефективне лікування урологічних захворювань за домогою новітнього обладнання та унікальних методик. Кваліфіковані урологи створили дієву програму реабілітації, яка допоможе зняти запальний процес, вилікувати захворювання й дозволить уже незабаром повернутися до звичного способу життя.

Детальніше
blank

Сексуальне життя

Для лікування чоловічих захворювань, сексуальних розладів і відновлення потенції в МЦ застосовуються унікальні методики. це привід для занепокоєння будь-якого чоловіка . Причинами подібного прояву може стати що завгодно, але впадати у відчай не варто. Сучасні методи лікування, які використовуються фахівцями медичного допоможуть відновити і підтримати чоловічу силу.

Детальніше