img 22
Медичні програми
Програми

Комплекс діагностичних процедур, які виконуються з метою профілактики та раннього виявлення різноманітних захворювань внутрішніх органів. Центр Фізіотерапії м. Київ пропонує свої послуги жінкам, чоловікам, дітям та людям похилого віку. Ми використовуємо діагностичні програми, розроблені з урахуванням особливостей організму в певному віці. Гарантуємо вам високу якість послуг, комфорт, достовірність результатів та уважність спеціалістів.

Комплексний підхід

Інші напрямки

Кінезіотерапія: лікування рухом! Комплексне відновлення організму

Головне завдання кінезіотерапії – підвищення адаптаційних можливостей організму. Реабілітація після травм та операцій хребта обов'язково включає фізичні вправи. Без них неможливо повноцінне відновленя. Всі процедури медичного центру і заняття об’єднані в рамках єдиної програми, розробленої спеціально для Вас. Враховується все: Ваш вік, стать, характер пошкодження, що передує операції, час операції, метод оперативного втручання.

Детальніше
blank

Маніпуляційні послуги вдома: проведення внутрішньовенних краплинних маніпуляції, ін’єкції, забір біоматеріалу на аналізи

Найвищою метою приватної клініки у Києві «Київська Русь» є підтримання стану здоров'я пацієнта. Саме тому в медичному центрі надається доступна, кваліфікована та максимально ефективна професійна допомога медперсоналу з уважним ставленням до кожного клієнта та створенням для них комфортних умов. Вам не потрібно пересуватися містом, їхати в поліклініку, стояти в чергах. Маніпуляційний кабінет буде розгорнутий прямо у Вас вдома.

Детальніше
blank

Лікування вдома!

Часто у хворих немає бажання чи можливості відвідувати фізіотерапевтичні чи маніпуляцій ні кабінети при лікувальному закладі. Ми беремо на себе всі завдання щодо забезпечення реабілітаційного процесу вдома. До комплексу заходів входять: консультації досвідчених спеціалістів, надання новітнього обладнання , організація та супровід процедур

Детальніше
blank

Естетична медицина та косметологія. Корекція фігури

Бажання залишатися молодими, стрункими і привабливими якнайдовше є невід’ємною частиною нашої частиною. І дійсно, гарне тіло є відображенням його здоров’я, яке нам необхідно кожну хвилину, щоб більш повно відчувати всі радощі життя. Вроджені вади, наслідки перенесених захворювань, і врешті-решт час постійно намагаються забрати в нас красу. І якщо ви вирішили не здаватися, то знайте, що на сьогоднішній день вже існує безліч методів, які належать до галузі естетичної медицини, здатні назавжди позбавити вас від вад зовнішності і надовго відстрочити старіння.

Детальніше
blank

Лікування серцево-судинних захворювань

Серце працює тихо і непомітно, але захворювання серцево-судинної системи є основною причиною смертності і чоловіків, і жінок. Лікування серцево-судинних захворювань Києві стає особливо актуальним, оскільки останнім часом зростає кількість пацієнтів в більш ранньому віці. До серцево-судинних належать такі захворювання як артеріальна гіпертензія, ішемічна хвороба серця, вади розвитку серця та судин (вроджені чи набуті), ураження клапанів серця, дефекти перегородок, аномалії розвитку коронарних та інших судин, запальні ураження різних шарів серцевого м’яза, аритмії, серцева недостатність.

Детальніше
blank

ЄДИНІ В УКРАЇНІ: ТЕРАПІЯ МАЄРА!

Унікальна програма детоксикації та омолодження організму! Єдиний медичний центр у Києві, що працює за європейськими стандартами сучасної інтегративної медицини. Офіційно підтверджений сертифікат міжнародного рівня!

Детальніше
blank

Амбулаторне лікування

У нас Ви можете протягом декількох годин пройти курс діагностики, отримати програму лікування, отримувати медичні послуги в зручний для Вас час і одразу після цього повернутися до своїх робочих повсякденних справ.

Детальніше
blank

Посттравматична, постстресова реабілітація

Детальніше
blank

Превентивна медицина: попереджай та контролюй!

«Попереджай та контролюй!» – головний принцип превентивної медицини. Хронічні хвороби – проблема 20-21 століття. У сучасному світі основними причинами смертей та інвалідності являються захворювання серця та інсульт. Ризики отримати інсульт з’являються при високому артеріальному тиску, діабеті, підвищеному холестерині, ожирінні, зловживанні палінням, фізичній бездіяльності. Та регулярно слідкуючи за цими показниками, консультуючись з лікарями, можна не допустити важкої форми хвороби та вести відносно активний спосіб життя.

Детальніше
blank

Консультації лікарів

У нашому медичному центрі Ви зможете отримати консультації досвідчених лікарів за різноманітними напрямками лікування. Висококваліфіковані лікарі вищої категорії з багаторічним досвідом підберуть оптимальне ефективне лікування та програму відновлення відповідно до Ваших скарг. Персональний підхід до кожного клієнта!

Детальніше
blank

Реабілітація після COVID

Програма реабілітації після COVID-19 спрямована на лікування наслідків перенесеної коронавірусної хвороби. Більшість пацієнтів після одужання стикаються з рядом довгострокових ускладнень. Найчастіше зустрічаються ускладнення з боку дихальної системи. Також можливі ускладнення в області травної, серцево-судинної, сечової і статевої систем. Виявляються проблеми в частині нервової системи та погіршення психоемоційного стану. Відбувається загострення хронічних захворювань і станів. Центр фізіотерапії пропонує комплекс процедур спрямованих на усунення довгострокових наслідків хвороби. Програма реабілітації допоможе Вам відновити здоровий стан організму і мінімізувати вплив вірусу на Ваше здоров'я.

Детальніше
blank

Спортивна медицина. Реабілітація після травм. Післяопераційна реабілітація

Реабілітація після спортивних травм переслідує кілька цілей, серед яких головна - компенсація втрачених функцій організму в короткі терміни. Правильне лікування травмованих суглобів або м'язів починається з поставленого діагнозу. Звідси - лікування, реабілітація та терміни відновлення, можуть бути різними. Центр фізіотерапії «Київська Русь-Київ» розбереться професійно.

Детальніше
blank

Захворювання опорно-рухового апарату

Реабілітація опорно-рухового апарату направлена на відновне лікування захворювань, вторинну профілактику захворювань суглобів та хребта, відновлення після травм, збільшення функціональних резервів, компенсацію порушених функцій і відновлення працездатності.

Детальніше
blank

Відновлення та покращення якості статевого життя

У чоловіків проблеми еректильної дисфункції викликає масу комплексів і хвилювань. Але сучасна медицина здатна повернути Вам чоловічу силу. Медицина вражає своїми відкриттями та на заміну таблеткам і оперативному втручанню приходять абсолютно новітні , ефективні, безболісні, комфортні та апаратні методики лікування з довготривалим результатом

Детальніше
blank

Реабілітація після пластики . Післяопераційна реабілітація

Естетична хірургія:Краса тут і зараз! Прискорене відновлення ! Ринопластика, мамопластика, ліпосакція та абдомінопластика (підтяжка): як прискорити процес реабілітації? Всі ми хочемо одразу бачити результат та якнайшвидше повернутися до звичного життя ! та набряків, синців, гематом та рубців після операції не уникнути , о от зменшити їх і скоротити період реабілітації абсолютно реально!

Детальніше
blank

Здоровий розвиток дитини (корекція опорно-рухового апарату)

Незважаючи на те, що опорно-рухова система, здавалося б, є найміцнішою структурою нашого організму, в дитячому віці вона найбільш вразлива. У центрі фізіотерапії "Київська Русь-Київ" Ви можете отримати повну консультацію лікаря-фізіотерапевта про рекомендовані процедури. Лікар ознайомиться з клінічною картиною захворювання і результатами проведеної діагностики, розробить індивідуальну програму, орієнтовану на вік і стать дитини, специфіку захворювання, врахує всі можливі протипоказання.

Детальніше
blank

Імунокорекція. Збереження та посилення імунітету (для дітей)

Ваша дитина потребує особливого захисту. Вберегти малечу від усіх проблем зі здоров'ям неможливо, але зміцнити імунутет та попередити їх виникнення абсолютно реально. Програма створена для зміцнення імунної системи, завдяки використанню сучасних методів фізіотерапії, що активують саморегуляцію організму, чинять стійкий та довготривалий ефект, мають виражену імуномодулюючу дію, активують противірусний, протигрибковий та протимікромбну дію.

Детальніше
blank

Цукровий діабет. Профілактика ускладнень

Регулярне проходження курсу профілактики дозволить попередити ускладнення від цукрового діабету (або компенсувати існуючі), такі як нефропатія, полінейропатія, ангіопатія та інші, повернути працездатність та звичний ритм життя.

Детальніше
blank

Подагра. Попередження та лікування ускладнень

Від порушення вуглеводного обміну часом страждають не тільки люди похилого, а й люди середнього віку, а часом навіть молодь. Подагра відчутно впливає на спосіб життя і загальне самопочуття, адже є причиною болі та дискомфорту. Лікування спрямоване на попередження ускладнень та мінімізацію болю під час перебігу захворювання в гострі стадії розвитку.

Детальніше
blank

Репродуктивне здоров'я та планування сім'ї

Репродуктивне здоров'я - це можливість зачати, виносити і народити здорову дитину. Його збереження - завдання і жінки, і чоловіка. Кожна вагітність повинна бути бажаною, а батьки майбутньої дитини - здоровими. Програма допоможе відновити природні можливості організму, усунути запальні процеси,покращити статеву функцію та підготувати організм майбутніх батьків.

Детальніше
blank

Нормалізація обміну речовин. Схуднення

Виключно для найвимогливіших та найвибагливіших, тих , хто прагне до досконалості в усьому, медичний центр пропонує комплексну програму «Схуднення» розроблену для тих, хто хоче отримати результат в короткі терміни, фокусуючись на відновленні ідеального стану здоров'я, підвищення життєвої сили та досягнення ідеальної ваги

Детальніше
blank

Захворювання шлунково-кишкового тракту

При виникненні різноманітних патологій шлунково-кишкового тракту часто страждають всі системи, які не можуть повноцінно виконувати покладені на них життєво важливі процеси. Використовуючи інноваційні методи дослідження та діагностики, спеціалісти Центру проведуть необхідний у Вашому випадку об’єм обстежень та призначать індивідуальний курс лікування.

Детальніше
blank

Хронічні захворювання сечовивідної системи

Ми пропонуємо Ефективне лікування урологічних захворювань за домогою новітнього обладнання та унікальник методик. Кваліфіковані урологи створили дієву програму реабілітації, яка допоможе зняти запальний процес, вилікувати захворювання й дозволить уже незабаром повернутися до звичного способу життя.

Детальніше