Оберіть ідеальну програму для себе

Програми
Диссомнія (Програма стабілізації сну)

Під терміном диссомнія прийнято розуміти порушення кількості, якості або часу сну, що може призвести до сонливості в денний час, порушення концентрації уваги, пам'яті, тривожної напруженості.

Програми
Відновлення функцій печінки. Жировий гепатоз

Жировий гепатоз – хронічне захворювання печінки, для якого характерне переродження функціональних клітин печінки в жирову тканину. Хвороба має безліч серйозних ускладнень, і тому ми рекомендуємо своєчасне лікування жирового гепатозу в Києві , що допоможе уникнути ризиків! На жаль, орган, який відповідає за детоксикацію і обмін речовин, а також вироблення жовчі і розщеплення жирів, може самостійно накопичувати жирові клітини і тканини, що завдає негативного впливу прямій функції печінки і призводить до неалкогольної жирової хвороби, інакше кажучи, стеатозу або жирової дистрофії!

blank
Програми
«Міокардит. Здоров’я серця та судин після Covid-19»

Фахівці рекомендують не затягувати з лікуванням захворювання, оскільки міокардит – це важкий запальний процес у міокарді (середній, м'язовий, шар серця), спричинений інфекцією, аутоімунними патологіями, алергією чи токсичним отруєнням. Виникає як у дітей, так і у дорослих та діагностується у 10 % випадків. Без лікування міокардит призводить до аритмії, яка небезпечна тяжкими наслідками.

blank
Програми
Реабілітація після COVID

Програма реабілітації після COVID-19 спрямована на лікування наслідків перенесеної коронавірусної хвороби. Більшість пацієнтів після одужання стикаються з рядом довгострокових ускладнень. Найчастіше зустрічаються ускладнення з боку дихальної системи. Також можливі ускладнення в області травної, серцево-судинної, сечової і статевої систем. Виявляються проблеми в частині нервової системи та погіршення психоемоційного стану. Відбувається загострення хронічних захворювань і станів.

blank
Програми
Легеневий фіброз: усунення наслідків Covid-19

Усвідомлення того, що роль COVID-19 у житті кожного хворого не вичерпується одужанням і потребує довгої реабілітації ще тільки приходить до фахівців та хворих. Навіть молоді спортсмени часто не можуть відновити толерантність до фізичного навантаження впродовж багатьох місяців. У відповідь на це, ми пропонуємо Вам реабілітацію для найбільш поширених наслідків перенесеного захворювання

blank
Програми
Оздоровлення спортсменів. Відновлення резервних можливостей організму

Під час тренувань та змагань професійні спортсмени піддають своє тіло важким навантаженням. Витрачається велика кількість енергії, відбуваються зміни в життєво важливих органах та системах. Кров окислюється, стає густішою, кількість кисню в ній знижується. Брак кисню негативно впливає на м'язи, серце, головний мозок, дихальну систему. Тому відновлення спортсменів після тренувань та змагань – найважливіший період. Головне завдання - очистити організм від шлаків і токсинів, що накопичилися, і наситити органи і тканини киснем, зняти психоемоційне перенавантаження та втому.

blank
Програми
Профілактика тромбозів. Відновлення організму після Covid-19

Деякі пацієнти приходять в норму швидко, а для інших коронавірус може стати початком тривалих проблем зі здоров’ям. Вік, стать і супутні хвороби збільшують ризики зі станом здоров’я в майбутньому. А швидкість відновлення залежить від інтенсивності та тривалості проведеного лікування. Програма спрямована на усунення причин виникнення тромбів та на покращення загального стану пацієнта.

blank
Програми
Відновлення після спортивних травм

Спортивна реабілітація в нашому медичному центрі дає змогу провести спеціалізоване оцінювання стану пацієнта та скласти індивідуальну програму для усунення наслідків гострої та хронічної травми. Наші фахівці володіють найефективнішими методиками реабілітації спортсменів, що дають можливість не тільки повернути пацієнта до активної спортивної діяльності, а й скласти програму профілактики травм з огляду на вид спорту.

blank
Програми
Реабілітація опорно-рухового апарату

Біль-терпіти чи лікувати? У вас бувають болі в спині? Хребет у нас один, а способів нашкодити йому - тисячі, і ім'я їм легіон. Медичний центр використовує повний спектр сучасних реабілітаційних методик для відновлення здоров’я спини, суглобів, м’язів. Використовуючи як класичні, так і інноваційні методи, досвідчені лікарі вертебрологи розробляють індивідуальну комплексну програму для кожного пацієнта, враховуючи наявні захворювання та особливості організму пацієнта.

blank
Програми
Сексуальне життя

Для лікування чоловічих захворювань, сексуальних розладів і відновлення потенції в МЦ застосовуються унікальні методики. це привід для занепокоєння будь-якого чоловіка . Причинами подібного прояву може стати що завгодно, але впадати у відчай не варто. Сучасні методи лікування, які використовуються фахівцями медичного допоможуть відновити і підтримати чоловічу силу.

blank
Програми
Подагра. Попередження та лікування ускладнень

Лікування спрямоване на попередження ускладнень та мінімізацію болю під час перебігу захворювання в гострі стадії розвитку

blank
Програми
Цукровий діабет. Профілактика ускладнень

Програма дозволить попередити ускладнення від цукрового діабету (або компенсувати існуючі), такі як нефропатія, полінейропатія, ангіопатія та інші, повернути працездатність та звичний ритм життя.

blank
Програми
Репродуктивне здоров’я

Репродуктивне здоров'я - це можливість зачати, виносити і народити здорову дитину

blank
Програми
Корекція опорно-рухового апарату діти від 12 р.

У центрі фізіотерапії "Київська Русь-Київ" Ви можете отримати повну консультацію лікаря-фізіотерапевта про рекомендовані процедури

blank
Програми
Імунокорекція дитяча. Посилення імунітету

Ваша дитина потребує особливого захисту. Вберегти малечу від усіх проблем зі здоров'ям неможливо, але зміцнити імунутет та попередити їх виникнення абсолютно реально

blank
Програми
Програма “Апгрейд та перезавантаження”(для відновлення здоров’я програмістів та IT-спеціалістів)

Напружена робота,сидячий спосіб життя і гіподинамія, властиві більшості IT-фахівців, призводять до цілої низки проблем, серед яких метаболічний синдром, хвороби судин і звичайно, болі у спині. Програма допоможе виявити існуючі проблеми та попередити розвиток серйозних захворювань, позбутися втоми, стресу та емоційного перенавантаження.

blank
Програми
Схуднення

Виключно для найвимогливіших та найвибагливіших, тих , хто прагне до досконалості в усьому, медичний центр пропонує комплексну програму "Детокс", розроблену для тих, хто хоче отримати результат в короткі терміни, фокусуючись на відновленні ідеального стану здоров'я, підвищення життєвої сили та досягнення ідеальної ваги

blank
Програми
Обмін речовин

Інноваційна програма розроблена спеціалістами медичного центру спеціально для людей, що хворіють цукровим діабетом , подагрою, мають проблеми з метаболічними процесами. Регулярне проходження курсів профілактики в рамках даної програми дозволить попередити ускладнення від цукрового діабету (або компенсувати існуючі), такі як нефропатія, полінейропатія, ангіопатія , нормалізувати рівень цукру, покращити загальний стан та самопочуття.

blank
Програми
Реабілітація після пластики

Ринопластика, мамопластика, ліпосакція та абдомінопластика (підтяжка): як прискорити процес реабілітації?

blank
Програми
Захворювання Шлунково-кишкового Тракту

При виникненні різноманітних патологій шлунково-кишкового тракту часто страждають всі системи, які не можуть повноцінно виконувати покладені на них життєво важливі процеси. Використовуючи інноваційні методи дослідження та діагностики, спеціалісти Центру проведуть необхідний у Вашому випадку об’єм обстежень та призначать індивідуальний курс лікування.

blank
Програми
Реабілітація при хронічних захворюваннях сечостатевої системи

Ми пропонуємо ефективне лікування урологічних захворювань за домогою новітнього обладнання та унікальних методик. Кваліфіковані урологи створили дієву програму реабілітації, яка допоможе зняти запальний процес, вилікувати захворювання й дозволить уже незабаром повернутися до звичного способу життя.

blank
Програми
Офтальмологія

Дивись на світ по-новому разом з нами. Сучасні методики лікування та інноваційне обладнання допоможуть Вам відновити зір та є запорукою ефективного лікування і гарантованих результатів.

Комплексний підхід

Інші напрямки

img 2

Програми

Комплекс діагностичних процедур, які виконуються з метою профілактики та раннього виявлення різноманітних захворювань внутрішніх органів. Центр Фізіотерапії м. Київ пропонує свої послуги жінкам, чоловікам, дітям та людям похилого віку. Ми використовуємо діагностичні програми, розроблені з урахуванням особливостей організму в певному віці. Гарантуємо вам високу якість послуг, комфорт, достовірність результатів та уважність спеціалістів.

Детальніше