Оберіть ідеальну програму для себе

Програми
ЗНИЖКИ НА УСІ ПОСЛУГИ!

Пропонуємо ВАМ знижки на усі послуги медичного центру! Залишайтеся здоровими разом з медичним центром "Київська Русь"!

Програми
Терапія Маєра: єдина у Києві!

Унікальна програма детоксикації та омолодження організму! Єдиний медичний центр у Києві, що працює за європейськими стандартами сучасної інтегративної медицини. Офіційно підтверджений сертифікат міжнародного рівня! В основі терапії доктора Франца Ксавера Майєра лежить очищення кишечника та оздоровлення хребта. Найбільший австрійський натуропат був упевнений - "хворий кишечник - хвора людина!". Адже в цьому органі знаходиться понад 60% імунних клітин і без нормалізації травлення та відновлення кислотно-лужного балансу неможливе оздоровлення організму. Курс терапії спрямований на очищення крові, омолодження клітин та тканин, корекцію обміну речовин та схуднення.

blank
Програми
– 50% Реабілітація військовослужбовців

Сьогодні для України багато її героїв отримують поранення різного ступеня тяжкості під час ведення бойових дій. Звичайно, їм надається перша медична допомога і кваліфікована, і спеціалізована у військових шпиталях та спеціалізованих медичних закладах. Але дуже важливе значення має також і подальша реабілітація військовослужбовців для відновлення їх функцій і можливості повноцінно працювати і жити в суспільстві. Мається на увазі як психологічна реабілітація, а й фізична.

blank
Програми
Програма для відновлення функцій печінки та жовчного міхура

Печінка є унікальним органом, без якого неможливе існування людини. У зв'язку з цим будь-яке захворювання печінки, що приводить до зниження її функції, є небезпечним. Тому слід уважно ставитися навіть до найлегших нездужань, схожих з ключовими симптомами захворювань печінки.

blank
Програми
Програма захворювань нейроциркулярної дистонії

Вегетативні розлади є одними з найпоширеніших поміж судинних захворювань молодого віку. Вегетосудинна дистонія зустрічається у 80% випадків звернень людей віком до 30-35 років. Третина цих випадків потребує лікування й спостереження у невролога. Наш медичний центр надає комплексну діагностику та лікування для виявлення то попередження захворювання

blank
Програми
-35% Експрес програми лікування

Швидкі та ефективні комплекси для відновлення здоров'я! Ми допоможемо у швидкі терміни повернути Вас до звичного ритму життя та покращити самочуття! Процедури не займуть багато часу, після них Ви зможете повернутися до своїх повсякденнних справ.

blank
Програми
Шалені знижки 35 %!

- 35% на комплексні обстеження! Подбати про своє здоров'я - завжди хороша ідея! Короткі, економні та результативні пакети обстежень за різними напрямками! Навіть, якщо Ви відчуваєте себе абсолютно здоровим: регулярна діагностика - запорука Вашого здоров'я!

blank
Програми
CHECK-UP “Жіноче здоров’я 40+”

Сім'я, діти, друзі, кар'єра, подорожі, самоосвіта і хобі ─ ми прагнемо жити на повну і яскраво та не хочемо чути фразу «щось пішло не так». Для цього сьогодні потрібно планувати не тільки життя, але і здоров'я. Програма розроблена та адаптована для жінок, включає комплекс комплекс діагностичних процедур; унікальна можливість дізнатися про стан свого здоров'я і попередити розвиток можливих патологій.

blank
Програми
CHECK UP”Жіноче здоров’я до 40 років”

У нашому організмі все взаємопов'язано. Робота щитовидної залози впливає на роботу яєчників. Хронічний стрес — на виникнення молочниці і сексуальний потяг. Гормональний дисбаланс — на розвиток ендометріозу і можливість завагітніти. Переваги програм в тому, що ви не тільки повноцінно приділяєте увагу своєму організму, але й заощаджуєте свій часовий ресурс. Важливо проходити профілактичні огляди щонайменше один раз на рік, що в кілька разів скорочує розвиток патологічних процесів і поширення небезпечних для життя захворювань. CHECK-UP – це програми, метою яких є профілактика, рання діагностика захворювань і виявлення схильностей до хвороб (зокрема і спадкових).

blank
Програми
CHECK-UP “ЧОЛОВІЧЕ ЗДОРОВ’Я ДО 40 РОКІВ “

Слабкі сторони сильної статі. Чоловіки часто ігнорують нездужання і інші симптоми поганого самопочуття, а також, за статистикою, частіше за жінок потрапляють в стресові ситуації, більш схильні до розвитку серцево-судинних захворювань. Особливої уваги потребує стан передміхурової залози і всієї сечостатевої системи чоловіка в цілому. Всі ці особливості враховують програми скринінгів і комплексних чек-апів, розроблені спеціально для представників сильної половини людства.

blank
Програми
CHECK-UP ЧОЛОВІКИ 40+

Перевір своє здоров'я! Схильність до серцево-судинних, ендокринних, онкологічних та ряду інших захворювань може бути генетично обумовленою, а вірогідність їх розвитку підвищується з віком. За наявності таких хвороб чи ні - регулярна перевірка стану організму - ОБОВ'ЯЗКОВА!

blank
Програми
Посттравматична, післяопераційна реабілітація

blank
Програми
Постстресової нейрореабілітації

blank
Програми
Програмні тури: частина Карпатського здоров’я у Києві: почніть лікування в Східниці – продовжуйте в Києві

Чи буде ефективним лікування у Східниці всього на 5 днів, якщо рекомендують 14? Звичайно так, адже ми зробили все можливе для цього!  Наші медичні центри працюють на забезпечення 100% ефекту від лікування,оздоровлення та реабілітації! Програмні тури від 5 днів! Почніть лікування в Східниці – продовжуйте в Києві! Адже так важливо отриманий результат зафіксувати вдома і продовжувати насолоджуватися якісним рівнем життя та здоров'я!

blank
Програми
“Вібраційна хвороба”. Лікування професійних захворювань

Обережно! Вібрація! Вібраційна хвороба є однією з основних форм хронічних професійних захворювань; найбільш розповсюджена серед висококваліфікованих робітників з великим стажем роботи. У нашому медичному центрі Ви зможете усунути симптоми хвороби по попередити розвиток нових порушень.

Програми
Програми “Професійні захворювання опорно-рухового апарату”

blank
Програми
Програма “Відновлення емоційного здоров’я”

Відновлення тіла, психіки та емоцій! Відчуваєте себе пригнічено чи в депресії? Переживаєте стресові події чи панічні атаки? Бажаєте відновитися після Covid-19?

blank
Програми
“Aesthetic body” (антицелюлітна)

На світі немає двох однакових жінок і, не дивлячись на загальну проблему, целюліт проявляється по-різному. Відрізняються і причини виникнення ефекту «апельсинової кірки»: особливості конституції, гормональний дисбаланс, порушення ліпідного обміну, спосіб життя, неправильне харчування. Однак у проявів цієї проблеми є і дещо спільне – целюліт можна перемогти.

blank
Програми
Простатит. Профілактика та лікування

Статева функція чоловіка порушується з різних причин. За найскромнішими статистичними даними більше третини чоловіків в репродуктивному віці страждають різними формами статевих розладів. Частою причиною розладів є хронічний простатит. Та ми знаємо, що простатит – хвороба, з якою можна боротися. Не відкладайте візиту до лікаря. Чим раніше Ви почнете лікування, тим швидше та ефективніше впораєтеся з проблемою.

blank
Програми
Чоловіче здоров’я. Програма “Відновлення потенції та посилення ерекції”

Постійний поспіх, відсутність повноцінного відпочинку, безперервні стреси та емоційні перевантаження, низькоякісна їжа, забруднена екологія, байдужість до спорту, захоплення алкоголем, нікотином і наркотиками: все це негативним чином позначається на статевому здоров'ї чоловіка. Кожен третій чоловік середнього віку констатує ті чи інші ознаки імпотенції, які наростають, як снігова куля, знижуючи якість інтимних відносин з жінками. Багато з них опускають руки, списуючи все на вікові зміни, тим самим посилюючи перебіг захворювання. Відсутність регулярного сексу у здорових чоловіків загрожує розвитком деяких судинних захворювань, а також помітним зниженням захисних функцій організму. Ось чому дуже важливо зберегти хорошу чоловічу силу до самої старості.

blank
Програми
“Канікули для ШКТ”. Вдалий початок Нового року!

«Відпочили добре, тільки втомилися сильно» не жарт, а те, що найчастіше стається з людьми у святковий період. Наслідки застілля після веселих гулянь на Новий рік можуть суттєво зіпсувати самопочуття, тому їх бажано швидко позбутися. Новітні методики фізіотерапії, озонотерапії, персональний план харчування від високваліфікованих лікарів– ось що стане порятунком для Вашого організму.

blank
Програми
Диссомнія (Програма стабілізації сну)

Під терміном диссомнія прийнято розуміти порушення кількості, якості або часу сну, що може призвести до сонливості в денний час, порушення концентрації уваги, пам'яті, тривожної напруженості.

blank
Програми
Відновлення функцій печінки. Жировий гепатоз

Жировий гепатоз – хронічне захворювання печінки, для якого характерне переродження функціональних клітин печінки в жирову тканину. Хвороба має безліч серйозних ускладнень, і тому ми рекомендуємо своєчасне лікування жирового гепатозу в Києві , що допоможе уникнути ризиків! На жаль, орган, який відповідає за детоксикацію і обмін речовин, а також вироблення жовчі і розщеплення жирів, може самостійно накопичувати жирові клітини і тканини, що завдає негативного впливу прямій функції печінки і призводить до неалкогольної жирової хвороби, інакше кажучи, стеатозу або жирової дистрофії!

blank
Програми
«Міокардит. Здоров’я серця та судин після Covid-19»

Фахівці рекомендують не затягувати з лікуванням захворювання, оскільки міокардит – це важкий запальний процес у міокарді (середній, м'язовий, шар серця), спричинений інфекцією, аутоімунними патологіями, алергією чи токсичним отруєнням. Виникає як у дітей, так і у дорослих та діагностується у 10 % випадків. Без лікування міокардит призводить до аритмії, яка небезпечна тяжкими наслідками.

blank
Програми
Реабілітація після COVID

Програма реабілітації після COVID-19 спрямована на лікування наслідків перенесеної коронавірусної хвороби. Більшість пацієнтів після одужання стикаються з рядом довгострокових ускладнень. Найчастіше зустрічаються ускладнення з боку дихальної системи. Також можливі ускладнення в області травної, серцево-судинної, сечової і статевої систем. Виявляються проблеми в частині нервової системи та погіршення психоемоційного стану. Відбувається загострення хронічних захворювань і станів.

blank
Програми
Легеневий фіброз: усунення наслідків Covid-19

Усвідомлення того, що роль COVID-19 у житті кожного хворого не вичерпується одужанням і потребує довгої реабілітації ще тільки приходить до фахівців та хворих. Навіть молоді спортсмени часто не можуть відновити толерантність до фізичного навантаження впродовж багатьох місяців. У відповідь на це, ми пропонуємо Вам реабілітацію для найбільш поширених наслідків перенесеного захворювання

blank
Програми
Оздоровлення спортсменів. Відновлення резервних можливостей організму

Під час тренувань та змагань професійні спортсмени піддають своє тіло важким навантаженням. Витрачається велика кількість енергії, відбуваються зміни в життєво важливих органах та системах. Кров окислюється, стає густішою, кількість кисню в ній знижується. Брак кисню негативно впливає на м'язи, серце, головний мозок, дихальну систему. Тому відновлення спортсменів після тренувань та змагань – найважливіший період. Головне завдання - очистити організм від шлаків і токсинів, що накопичилися, і наситити органи і тканини киснем, зняти психоемоційне перенавантаження та втому.

blank
Програми
Профілактика тромбозів. Відновлення організму після Covid-19

Деякі пацієнти приходять в норму швидко, а для інших коронавірус може стати початком тривалих проблем зі здоров’ям. Вік, стать і супутні хвороби збільшують ризики зі станом здоров’я в майбутньому. А швидкість відновлення залежить від інтенсивності та тривалості проведеного лікування. Програма спрямована на усунення причин виникнення тромбів та на покращення загального стану пацієнта.

blank
Програми
Відновлення після спортивних травм

Спортивна реабілітація в нашому медичному центрі дає змогу провести спеціалізоване оцінювання стану пацієнта та скласти індивідуальну програму для усунення наслідків гострої та хронічної травми. Наші фахівці володіють найефективнішими методиками реабілітації спортсменів, що дають можливість не тільки повернути пацієнта до активної спортивної діяльності, а й скласти програму профілактики травм з огляду на вид спорту.

blank
Програми
Реабілітація опорно-рухового апарату

Біль-терпіти чи лікувати? У вас бувають болі в спині? Хребет у нас один, а способів нашкодити йому - тисячі, і ім'я їм легіон. Медичний центр використовує повний спектр сучасних реабілітаційних методик для відновлення здоров’я спини, суглобів, м’язів. Використовуючи як класичні, так і інноваційні методи, досвідчені лікарі вертебрологи розробляють індивідуальну комплексну програму для кожного пацієнта, враховуючи наявні захворювання та особливості організму пацієнта.

blank
Програми
Сексуальне життя

Для лікування чоловічих захворювань, сексуальних розладів і відновлення потенції в МЦ застосовуються унікальні методики. це привід для занепокоєння будь-якого чоловіка . Причинами подібного прояву може стати що завгодно, але впадати у відчай не варто. Сучасні методи лікування, які використовуються фахівцями медичного допоможуть відновити і підтримати чоловічу силу.

blank
Програми
Подагра. Попередження та лікування ускладнень

Лікування спрямоване на попередження ускладнень та мінімізацію болю під час перебігу захворювання в гострі стадії розвитку

blank
Програми
Цукровий діабет. Профілактика ускладнень

Програма дозволить попередити ускладнення від цукрового діабету (або компенсувати існуючі), такі як нефропатія, полінейропатія, ангіопатія та інші, повернути працездатність та звичний ритм життя.

blank
Програми
Репродуктивне здоров’я

Репродуктивне здоров'я - це можливість зачати, виносити і народити здорову дитину

blank
Програми
Корекція опорно-рухового апарату діти від 12 р.

У центрі фізіотерапії "Київська Русь-Київ" Ви можете отримати повну консультацію лікаря-фізіотерапевта про рекомендовані процедури

blank
Програми
Імунокорекція дитяча. Посилення імунітету

Ваша дитина потребує особливого захисту. Вберегти малечу від усіх проблем зі здоров'ям неможливо, але зміцнити імунутет та попередити їх виникнення абсолютно реально

blank
Програми
Програма “Апгрейд та перезавантаження”(для відновлення здоров’я програмістів та IT-спеціалістів)

Напружена робота,сидячий спосіб життя і гіподинамія, властиві більшості IT-фахівців, призводять до цілої низки проблем, серед яких метаболічний синдром, хвороби судин і звичайно, болі у спині. Програма допоможе виявити існуючі проблеми та попередити розвиток серйозних захворювань, позбутися втоми, стресу та емоційного перенавантаження.

blank
Програми
Схуднення

Виключно для найвимогливіших та найвибагливіших, тих , хто прагне до досконалості в усьому, медичний центр пропонує комплексну програму "Детокс", розроблену для тих, хто хоче отримати результат в короткі терміни, фокусуючись на відновленні ідеального стану здоров'я, підвищення життєвої сили та досягнення ідеальної ваги

blank
Програми
Обмін речовин

Інноваційна програма розроблена спеціалістами медичного центру спеціально для людей, що хворіють цукровим діабетом , подагрою, мають проблеми з метаболічними процесами. Регулярне проходження курсів профілактики в рамках даної програми дозволить попередити ускладнення від цукрового діабету (або компенсувати існуючі), такі як нефропатія, полінейропатія, ангіопатія , нормалізувати рівень цукру, покращити загальний стан та самопочуття.

blank
Програми
Реабілітація після пластики

Ринопластика, мамопластика, ліпосакція та абдомінопластика (підтяжка): як прискорити процес реабілітації?

blank
Програми
Захворювання Шлунково-кишкового Тракту

При виникненні різноманітних патологій шлунково-кишкового тракту часто страждають всі системи, які не можуть повноцінно виконувати покладені на них життєво важливі процеси. Використовуючи інноваційні методи дослідження та діагностики, спеціалісти Центру проведуть необхідний у Вашому випадку об’єм обстежень та призначать індивідуальний курс лікування.

blank
Програми
Реабілітація при хронічних захворюваннях сечостатевої системи

Ми пропонуємо ефективне лікування урологічних захворювань за домогою новітнього обладнання та унікальних методик. Кваліфіковані урологи створили дієву програму реабілітації, яка допоможе зняти запальний процес, вилікувати захворювання й дозволить уже незабаром повернутися до звичного способу життя.

blank
Програми
Офтальмологія

Дивись на світ по-новому разом з нами. Сучасні методики лікування та інноваційне обладнання допоможуть Вам відновити зір та є запорукою ефективного лікування і гарантованих результатів.

Комплексний підхід

Інші напрямки

img 2

Програми

Комплекс діагностичних процедур, які виконуються з метою профілактики та раннього виявлення різноманітних захворювань внутрішніх органів. Центр Фізіотерапії м. Київ пропонує свої послуги жінкам, чоловікам, дітям та людям похилого віку. Ми використовуємо діагностичні програми, розроблені з урахуванням особливостей організму в певному віці. Гарантуємо вам високу якість послуг, комфорт, достовірність результатів та уважність спеціалістів.

Детальніше