Медичні послуги в терапії Маєра

7.18.2022 0

√Мануальна абдомінальна терапія (вісцеральний масаж) – розроблена доктором FX Mayr
Мануальна абдомінальна терапія Dr FX Mayr завжди виконується лікарем. Це ключовий елемент кожної програми Mayr. Залежно від обраного вами пакета, ви будете мати кілька таких процедур щотижня. МАТ має широкий спектр корисних ефектів і не займає багато часу.
Мануальне лікування живота
• Розблоковує лімфатичну систему черевної порожнини
• Покращує постачання тканин киснем
• Збільшує приплив крові до черевної порожнини
• Активізує перистальтику кишечника
• Навчає диханню животом

√ Функціональна магнітна стимуляція на апараті TESLA FORMER
Апарат для М-скульптування тіла за допомогою магнітного поля потужністю 3 Тесла
TeslaFormer – апарат функціональної електромагнітної стимуляції. Справжній технологічний прорив, завдяки якому можна позбутися від безлічі проблем, пов’язаних з реабілітацією після травм, хронічними болями в спині та шиї, ослабленням м’язів малого тазу, простатитом, нетриманням сечі та калу, підвищення лібідо та потенції, а також естетичними проблемами (целюліт, фіброз, набряки), втратою тургору шкіри і підшкірно-жирової клітковини).
• Це перше досягенення в сфері фізіотерапії та реабілітації, засноване на впливі фокусованного електромагнітного поля на організм людини. Вплив сильного магнітного поля на нервові рецептори, які змушують скорочуватися м’язові тканини, що дозволяє досягти відновлення і регуляціїх м’язового тонусу,як поверхневих, так і глибоких м’язів.

√Високотонова терапія HiToP (ліполіз, шейпінг)
Сучасне використання давно відомої електротерапії. Використовують терапію локальну та загальну. Високотонова терапія являє собою новітнє досягнення в медицині, що застосовується в електротерапії. Це гармонійне поєднання приємного з корисним з використанням високочастотних електричних струмів. Лікувальний ефект при HiToP-терапії досягається не простим електричним роздратуванням м’язів і нервів, а запуском каскаду внутрішньоклітинних реакцій. Використання змінного електричного струму високої частоти викликає коливання всередині клітин, що призводить до стимуляції внутрішньоклітинного обміну речовин, виробленню енергії і «омолодження» клітин. Сприяє посиленню стійкості до перевантажень, стресів, хронічних захворювань, викликає ефект віталізаціі (загальне оздоровлення і оновлення, відновлення функцій різних органів і систем організму). Локальні програми високотонової терапії, які використовуються по програмі «Маєра», доповнюють програму «омолодження клітин» і впливають на різні органи і системи в організмі. Так програма «Шейпінг» призводить до розщеплення жирових відкладень, активізується дренаж і скоротлива здатність м’язів, є програми для зняття стрессу, стабілізації сну, тривожних розладів; лікування та реабілітація захворювань опорно-рухової системи, обміну речовин та ендокринних захворювань. До кожного пацієнта індивідуальний підхід для максимального цілісного результату.

√Хівомат (глибока осциляція)
Хівомат -терапія –Це унікальний метод лікування, який працює за допомогою змінного електростатичного поля, встановленого між тканиною пацієнта та аплікатором або руками терапевта в рукавичці. Коли аплікатор або руки в рукавичках ковзають по шкірі, електростатичні сили по черзі притягують і вивільняють тканину, в результаті чого виникають м’які, але глибокі резонансні вібрації, які проникають у всі шари тканини
Електростатичні імпульси створюють приємні, глибоко проникаючі коливання в тканинах, впливаючи на шкіру,сполучну тканину, підшкірну жирову клітковину,лімфатичні та венозні судини. Нормалізується функціональна активність шлунково-кишкового тракту.
Ці коливання мають направлене трофостимулююче, протизапальне,дренажне та детоксифікуючу дію. Значно зменшується біль, прискорюється зняття запалення та набряк.

√Кавітація. Кавітація-це новий метод корекції фігури,абсолютно безболісний і безпечний . Являється серйозним конкурентом хірургічній ліпосакції. При проведенні процедури на жирову тканину діє ультразвук потужністю 38кГц. В адипоцитах,які характеризуються тендітною мембраною, формуються міхурці з газом або паром. Ультразвукова хвиля розширює міхурці до моменту «мікровибуху», з наступним виходом жирів,що містяться у клітинах ,а далі природнім шляхом виводяться з організму.

√Пресотерапія та лімфодренаж. На відміну від звичайного масажу, ефект від якого в рази поступається результату від пресотерапії, ви не матимете болісних відчуттів, а лише відчуєте дію тиску. Втім саме завдяки тому, що тиск діє рівномірно на все тіло, змушуючи судини стискатися і розтискатися, й досягається ефект нормалізації різних показників: тиску, обміну речовин, кровообігу, виведення токсинів, водного балансу. Отже, головна особливість і перевага, які має пресотерапія над масажем та іншими косметичними процедурами, – це стимуляція не лише м’язів унаслідок ритмічної дії надування та здування одягненого на вас костюма, а й активізація роботи лімфатичних судин, які відповідають за дренаж лімфи.

√Прийом нутріцевтичних препаратів з метою детоксикації організму
Прийом препаратів з ціллю нормалізації мікрофлори кишківника, детоксикаційним, відновлюючим ефектом («DETOXMAG» (ранок), Лужна вода (содова), настої трав та овочеві відвари, хлорофіл рідкий, сорбенти, електроліти ін.)