decor
Комплексний підхід

Медичні програми

blank

Посттравматична, післяопераційна реабілітація

Детальніше
blank

CHECK-UP “ЧОЛОВІЧЕ ЗДОРОВ’Я ДО 40 РОКІВ “

Слабкі сторони сильної статі. Чоловіки часто ігнорують нездужання і інші симптоми поганого самопочуття, а також, за статистикою, частіше за жінок потрапляють в стресові ситуації, більш схильні до розвитку серцево-судинних захворювань. Особливої уваги потребує стан передміхурової залози і всієї сечостатевої системи чоловіка в цілому. Всі ці особливості враховують програми скринінгів і комплексних чек-апів, розроблені спеціально для представників сильної половини людства.

Детальніше
blank

CHECK-UP ЧОЛОВІКИ 40+

Перевір своє здоров'я! Схильність до серцево-судинних, ендокринних, онкологічних та ряду інших захворювань може бути генетично обумовленою, а вірогідність їх розвитку підвищується з віком. За наявності таких хвороб чи ні - регулярна перевірка стану організму - ОБОВ'ЯЗКОВА!

Детальніше
blank

Постстресової нейрореабілітації

Детальніше
blank

Програмні тури: частина Карпатського здоров’я у Києві: почніть лікування в Східниці – продовжуйте в Києві

Чи буде ефективним лікування у Східниці всього на 5 днів, якщо рекомендують 14? Звичайно так, адже ми зробили все можливе для цього!  Наші медичні центри працюють на забезпечення 100% ефекту від лікування,оздоровлення та реабілітації! Програмні тури від 5 днів! Почніть лікування в Східниці – продовжуйте в Києві! Адже так важливо отриманий результат зафіксувати вдома і продовжувати насолоджуватися якісним рівнем життя та здоров'я!

Детальніше
blank

CHECK UP”Жіноче здоров’я до 40 років”

У нашому організмі все взаємопов'язано. Робота щитовидної залози впливає на роботу яєчників. Хронічний стрес — на виникнення молочниці і сексуальний потяг. Гормональний дисбаланс — на розвиток ендометріозу і можливість завагітніти. Переваги програм в тому, що ви не тільки повноцінно приділяєте увагу своєму організму, але й заощаджуєте свій часовий ресурс. Важливо проходити профілактичні огляди щонайменше один раз на рік, що в кілька разів скорочує розвиток патологічних процесів і поширення небезпечних для життя захворювань. CHECK-UP – це програми, метою яких є профілактика, рання діагностика захворювань і виявлення схильностей до хвороб (зокрема і спадкових).

Детальніше
blank

Шалені знижки 35 %!

- 35% на комплексні обстеження! Подбати про своє здоров'я - завжди хороша ідея! Короткі, економні та результативні пакети обстежень за різними напрямками! Навіть, якщо Ви відчуваєте себе абсолютно здоровим: регулярна діагностика - запорука Вашого здоров'я!

Детальніше
blank

-35% Експрес програми лікування

Швидкі та ефективні комплекси для відновлення здоров'я! Ми допоможемо у швидкі терміни повернути Вас до звичного ритму життя та покращити самочуття! Процедури не займуть багато часу, після них Ви зможете повернутися до своїх повсякденнних справ.

Детальніше
blank

Програма захворювань нейроциркулярної дистонії

Вегетативні розлади є одними з найпоширеніших поміж судинних захворювань молодого віку. Вегетосудинна дистонія зустрічається у 80% випадків звернень людей віком до 30-35 років. Третина цих випадків потребує лікування й спостереження у невролога. Наш медичний центр надає комплексну діагностику та лікування для виявлення то попередження захворювання

Детальніше
blank

CHECK-UP “Жіноче здоров’я 40+”

Сім'я, діти, друзі, кар'єра, подорожі, самоосвіта і хобі ─ ми прагнемо жити на повну і яскраво та не хочемо чути фразу «щось пішло не так». Для цього сьогодні потрібно планувати не тільки життя, але і здоров'я. Програма розроблена та адаптована для жінок, включає комплекс комплекс діагностичних процедур; унікальна можливість дізнатися про стан свого здоров'я і попередити розвиток можливих патологій.

Детальніше
blank

Програма для відновлення функцій печінки та жовчного міхура

Печінка є унікальним органом, без якого неможливе існування людини. У зв'язку з цим будь-яке захворювання печінки, що приводить до зниження її функції, є небезпечним. Тому слід уважно ставитися навіть до найлегших нездужань, схожих з ключовими симптомами захворювань печінки.

Детальніше
blank

– 50% Реабілітація військовослужбовців

Сьогодні для України багато її героїв отримують поранення різного ступеня тяжкості під час ведення бойових дій. Звичайно, їм надається перша медична допомога і кваліфікована, і спеціалізована у військових шпиталях та спеціалізованих медичних закладах. Але дуже важливе значення має також і подальша реабілітація військовослужбовців для відновлення їх функцій і можливості повноцінно працювати і жити в суспільстві. Мається на увазі як психологічна реабілітація, а й фізична.

Детальніше
blank

Терапія Маєра: єдина у Києві!

Унікальна програма детоксикації та омолодження організму! Єдиний медичний центр у Києві, що працює за європейськими стандартами сучасної інтегративної медицини. Офіційно підтверджений сертифікат міжнародного рівня! В основі терапії доктора Франца Ксавера Майєра лежить очищення кишечника та оздоровлення хребта. Найбільший австрійський натуропат був упевнений - "хворий кишечник - хвора людина!". Адже в цьому органі знаходиться понад 60% імунних клітин і без нормалізації травлення та відновлення кислотно-лужного балансу неможливе оздоровлення організму. Курс терапії спрямований на очищення крові, омолодження клітин та тканин, корекцію обміну речовин та схуднення.

Детальніше
blank

ЗНИЖКИ НА УСІ ПОСЛУГИ!

Пропонуємо ВАМ знижки на усі послуги медичного центру! Залишайтеся здоровими разом з медичним центром "Київська Русь"!

Детальніше
blank

“Вібраційна хвороба”. Лікування професійних захворювань

Обережно! Вібрація! Вібраційна хвороба є однією з основних форм хронічних професійних захворювань; найбільш розповсюджена серед висококваліфікованих робітників з великим стажем роботи. У нашому медичному центрі Ви зможете усунути симптоми хвороби по попередити розвиток нових порушень.

Детальніше
blank

Чоловіче здоров’я. Програма “Відновлення потенції та посилення ерекції”

Постійний поспіх, відсутність повноцінного відпочинку, безперервні стреси та емоційні перевантаження, низькоякісна їжа, забруднена екологія, байдужість до спорту, захоплення алкоголем, нікотином і наркотиками: все це негативним чином позначається на статевому здоров'ї чоловіка. Кожен третій чоловік середнього віку констатує ті чи інші ознаки імпотенції, які наростають, як снігова куля, знижуючи якість інтимних відносин з жінками. Багато з них опускають руки, списуючи все на вікові зміни, тим самим посилюючи перебіг захворювання. Відсутність регулярного сексу у здорових чоловіків загрожує розвитком деяких судинних захворювань, а також помітним зниженням захисних функцій організму. Ось чому дуже важливо зберегти хорошу чоловічу силу до самої старості.

Детальніше
blank

Простатит. Профілактика та лікування

Статева функція чоловіка порушується з різних причин. За найскромнішими статистичними даними більше третини чоловіків в репродуктивному віці страждають різними формами статевих розладів. Частою причиною розладів є хронічний простатит. Та ми знаємо, що простатит – хвороба, з якою можна боротися. Не відкладайте візиту до лікаря. Чим раніше Ви почнете лікування, тим швидше та ефективніше впораєтеся з проблемою.

Детальніше
blank

“Aesthetic body” (антицелюлітна)

На світі немає двох однакових жінок і, не дивлячись на загальну проблему, целюліт проявляється по-різному. Відрізняються і причини виникнення ефекту «апельсинової кірки»: особливості конституції, гормональний дисбаланс, порушення ліпідного обміну, спосіб життя, неправильне харчування. Однак у проявів цієї проблеми є і дещо спільне – целюліт можна перемогти.

Детальніше
blank

Програма “Відновлення емоційного здоров’я”

Відновлення тіла, психіки та емоцій! Відчуваєте себе пригнічено чи в депресії? Переживаєте стресові події чи панічні атаки? Бажаєте відновитися після Covid-19?

Детальніше
blank

Програми “Професійні захворювання опорно-рухового апарату”

Детальніше
blank

“Канікули для ШКТ”. Вдалий початок Нового року!

«Відпочили добре, тільки втомилися сильно» не жарт, а те, що найчастіше стається з людьми у святковий період. Наслідки застілля після веселих гулянь на Новий рік можуть суттєво зіпсувати самопочуття, тому їх бажано швидко позбутися. Новітні методики фізіотерапії, озонотерапії, персональний план харчування від високваліфікованих лікарів– ось що стане порятунком для Вашого організму.

Детальніше
blank

Диссомнія (Програма стабілізації сну)

Під терміном диссомнія прийнято розуміти порушення кількості, якості або часу сну, що може призвести до сонливості в денний час, порушення концентрації уваги, пам'яті, тривожної напруженості.

Детальніше
blank

Відновлення функцій печінки. Жировий гепатоз

Жировий гепатоз – хронічне захворювання печінки, для якого характерне переродження функціональних клітин печінки в жирову тканину. Хвороба має безліч серйозних ускладнень, і тому ми рекомендуємо своєчасне лікування жирового гепатозу в Києві , що допоможе уникнути ризиків! На жаль, орган, який відповідає за детоксикацію і обмін речовин, а також вироблення жовчі і розщеплення жирів, може самостійно накопичувати жирові клітини і тканини, що завдає негативного впливу прямій функції печінки і призводить до неалкогольної жирової хвороби, інакше кажучи, стеатозу або жирової дистрофії!

Детальніше
blank

«Міокардит. Здоров’я серця та судин після Covid-19»

Фахівці рекомендують не затягувати з лікуванням захворювання, оскільки міокардит – це важкий запальний процес у міокарді (середній, м'язовий, шар серця), спричинений інфекцією, аутоімунними патологіями, алергією чи токсичним отруєнням. Виникає як у дітей, так і у дорослих та діагностується у 10 % випадків. Без лікування міокардит призводить до аритмії, яка небезпечна тяжкими наслідками.

Детальніше

Консультації спеціалістів

Детальніше
blank

Реабілітація після COVID

Програма реабілітації після COVID-19 спрямована на лікування наслідків перенесеної коронавірусної хвороби. Більшість пацієнтів після одужання стикаються з рядом довгострокових ускладнень. Найчастіше зустрічаються ускладнення з боку дихальної системи. Також можливі ускладнення в області травної, серцево-судинної, сечової і статевої систем. Виявляються проблеми в частині нервової системи та погіршення психоемоційного стану. Відбувається загострення хронічних захворювань і станів.

Детальніше
blank

Легеневий фіброз: усунення наслідків Covid-19

Усвідомлення того, що роль COVID-19 у житті кожного хворого не вичерпується одужанням і потребує довгої реабілітації ще тільки приходить до фахівців та хворих. Навіть молоді спортсмени часто не можуть відновити толерантність до фізичного навантаження впродовж багатьох місяців. У відповідь на це, ми пропонуємо Вам реабілітацію для найбільш поширених наслідків перенесеного захворювання

Детальніше
blank

Оздоровлення спортсменів. Відновлення резервних можливостей організму

Під час тренувань та змагань професійні спортсмени піддають своє тіло важким навантаженням. Витрачається велика кількість енергії, відбуваються зміни в життєво важливих органах та системах. Кров окислюється, стає густішою, кількість кисню в ній знижується. Брак кисню негативно впливає на м'язи, серце, головний мозок, дихальну систему. Тому відновлення спортсменів після тренувань та змагань – найважливіший період. Головне завдання - очистити організм від шлаків і токсинів, що накопичилися, і наситити органи і тканини киснем, зняти психоемоційне перенавантаження та втому.

Детальніше
blank

Профілактика тромбозів. Відновлення організму після Covid-19

Деякі пацієнти приходять в норму швидко, а для інших коронавірус може стати початком тривалих проблем зі здоров’ям. Вік, стать і супутні хвороби збільшують ризики зі станом здоров’я в майбутньому. А швидкість відновлення залежить від інтенсивності та тривалості проведеного лікування. Програма спрямована на усунення причин виникнення тромбів та на покращення загального стану пацієнта.

Детальніше
blank

Реабілітація опорно-рухового апарату

Біль-терпіти чи лікувати? У вас бувають болі в спині? Хребет у нас один, а способів нашкодити йому - тисячі, і ім'я їм легіон. Медичний центр використовує повний спектр сучасних реабілітаційних методик для відновлення здоров’я спини, суглобів, м’язів. Використовуючи як класичні, так і інноваційні методи, досвідчені лікарі вертебрологи розробляють індивідуальну комплексну програму для кожного пацієнта, враховуючи наявні захворювання та особливості організму пацієнта.

Детальніше
blank

Подагра. Попередження та лікування ускладнень

Лікування спрямоване на попередження ускладнень та мінімізацію болю під час перебігу захворювання в гострі стадії розвитку

Детальніше
blank

Цукровий діабет. Профілактика ускладнень

Програма дозволить попередити ускладнення від цукрового діабету (або компенсувати існуючі), такі як нефропатія, полінейропатія, ангіопатія та інші, повернути працездатність та звичний ритм життя.

Детальніше