Гра на випередження: як підвищити імунітет?

9.14.2021 0

Піклуватися про стан здоров’я необхідно завжди!

Підвищити захисні сили свого організму і зміцнити імунітет можна за допомогою низки методів. При цьому потрібно застосовувати комплексний підхід, адже будь-яка дрібниця в цьому випадку є дуже важливою.

Всім нам відомі стандартні методи:

  • Загартовування
  • Нормалізація режиму та сну
  • Правильне харчування
  • Фізична активність
  • Уникання стресів і перевтоми
  • Позбутися шкідливих звичок
  • Регулярний прийом вітамінів

Та інколи стандартних методів буває недостатньо Для підсилення дії центр фізіотерапії «Київська Русь- Київ» пропонує Вам новітні безболісні та ефективні методи збереження здоров’я.

Hi-top терапія . Ефект віталізації «омолодження» клітин. Процедури сприяють стимуляції внутрішньоклітинного обміну речовин, виробленню енергії і «омолодження» клітин. Сприяє посиленню стійкості до перевантажень, стресів, хронічних захворювань, викликає ефект віталізаціі (загальне оздоровлення і оновлення, відновлення функцій різних органів і систем організму). Після терапії пацієнт відчуває себе оновленим, як після довгої прогулянки в горах.

Озонотерапія . Здатність озону до протимікробної, противірусної, протигрибкової; протизапальної дії, насичення киснем всього організму та активації всіх антиоксидантних функцій організму робить її невід’ємною частиною іімунокорекції організму.

Ванни з підводним душ-масажем. Процедура дуже приємна: це точковий масаж усього тіла, має загальнооздоровчий і зміцнюючий вплив на організм. Це пов’язано з тим, що покращується тонус м’язів, активізуються і прискорюються обмінні процеси, а також поліпшується циркуляція крові.

Пам’ятайте: попередження хвороби завжди краще, ніж лікування!

Наші спеціалісти складуть оптимальну програму для збереження Вашого здоров’я!