LIPUS – нове слово в лікуванні потенції!

7.20.2021 0

У нашому медичному центрі візит до лікаря-уролога та відновлення чоловічого здоров’я більше не створить Вам психологічних незручностей! 

Сучасні методики лікування!

Не так давно в лікуванні еректильної дисфункції почали застосовувати імпульсний ультразвук низької інтенсивності LIPUS-терапію. Переваги цього методу не тільки в його ефективності, а й у відсутності побічних дій, а також легкості застосування.

В першу чергу метод LIPUS буде ефективний при легкій і помірній еректильній дисфункції судинної етіології. Таке лікування не передбачає ніякого хірургічного втручання, та прийому будь-яких препаратів.

Суть лікування методом LIPUS полягає в нанесенні ультразвукових хвиль на різні ділянки статевого члена і промежини спеціальним зондом. Лікування абсолютно безболісно, ​​тому не вимагає ніякого знеболювання.

Важлива перевага методики LIPUS в тому, що вона не має побічних ефектів!

У чоловіків, які пройшли курс лікування LIPUS, відзначається поліпшення еректильної функції. Ультразвукова терапія підвищує як твердість, так і тривалість ерекції. Якщо раніше чоловіки приймли препарати для потенції, то курс лікування LIPUS дозволяє скасувати препарат або істотно знизити його дозування. У випадках з важкої еректильною дисфункцією лікування імпульсним ультразвуком низької інтенсивності дозволяє перейти від ін’єкцій препаратів в статевий член до перорального прийому ліків.

Поєднання з комплексом процедур фокусно-ударно хвильової терапії та магнітної стимуляції на апараті Tesla дозволяє максимально швидко та ефективно вирішити актуальні чоловічі проблеми абсолютно комфортно та безболісно.