Інноваційні стандарти електротерапії. Хівамат-терапія

6.25.2021 0

Унікальна запатентована терапевтична методика!

Хівамат -терапія – метод вібраційного масажу за допомогою електростатичних імпульсів, які, вступаючи через ручні аплікатори, впливають на тканини, жирову клітковину, судини.

Відмінною особливістю методики є те, що і лікар, і пацієнт підключені до приладу, який генерує особливі вібрації (осциляції) за наперед заданими параметрами. Глибока осциляція може проводитися як за допомогою ручного аплікатора, так і за допомогою спеціальних рукавичок, які одягає лікар. Під час процедури пацієнт тримає в руці нейтральний титановий елемент.

Як тільки лікар торкається рукавичками поверхні шкіри пацієнта, вона притягується, як тільки відводить в сторону — опускається. Отже, під час проведення процедури створюються легкі зворотньо-поступальні рухи в масажованих таким чином тканинах пацієнта і відчуваються ним у вигляді м’якої і комфортної вібрації.

                                                        Глубокая осциляция (ХИВАМАТ® 200) - лечение в Prima Vertebra. Вертебролог киев, невропатолог в киеве, лечение позвоночника киев, мануальный терапевт киев, невролог в киеве, неврологи киева, неврология в киеве, костоправ киев, неврологии киева, институт неврологии киев, мануальная терапия киев, лечение позвоночника в киеве, вертебролог в киеве, лечение суставов киев, мануальный терапевт в киеве, мануальная терапия в киеве, институт неврологии в киеве, рефлексотерапия киев, лечение спины киев, невропатолог киев отзывы, рефлексотерапия в киеве, мануальщик киев, лечение остеохондроза киев, хороший невропатолог киев, ортопед киев, семейный доктор киев, киев, позняки, харьковский, дарница, клиника мануальной терапии, клиника вертеброневрологии, клиника неврологии и нейроортопедии, клиника реабилитации.
КЛІНІЧНО ДОВЕДЕНО НАСТУПНІ ЛІКУВАЛЬНІ ЕФЕКТИ СИСТЕМИ ХІВАМАТ- ТЕРАПІЇ:
* Яскраво виражений знеболюючий, протизапальний, протинабряковий ефект
*Анти-фібротичний ефект
*Трофостимулюючий ефект
*Стимуляція загоєння ран
*Зняття почервоніння шкіри
*Детоксикація
* Підвищення еластичності тканини
Завдяки унікальному неінвазивному та високоефективному методу впливу ХІВАМАТ особливо рекомендується використовувати для наступних показів:
ЛІКУВАННЯ ПРИ ТРАВМАХ ТА ПЕРЕНАВАНТАЖЕННЯХ
При лікуванні травм і наслідків перевантажень апарат ХІВАМАТ має протизапальну та знеболюючу дію, знімає набряк і підвищує м’язову активність. Таким чином, терапія за допомогою апарату сприяє швидкому відновленню організму і поверненню до активного способу життя.

ВІДНОВЛЕННЯ ПІСЛЯ ТРЕНУВАНЬ
Завдяки швидкому знеболюючому і релаксуючому ефектам, а також спрямованому ефекту проти мікротравм (болі в м’язах) ХІВАМАТ незамінний у відновленні після тренувань. Протягом процедури значно швидше виводяться продукти розпаду. Це забезпечує більш ефективне постачання клітин м’язів поживними речовинами, тим самим прискорюючи досягнення оптимальної продуктивності. Таким чином може бути знижено час відновлення при систематичних тренуваннях.

ДО ТА ПІСЛЯ ОПЕРАЦІЙНА ТЕРАПІЯ
ХІВАМАТ 200 ЕВІДЕНТ має протинабрякову, лімфодренажну, антитоксичну дію. і оцінити ефективність. Значно швидше, ніж при традиційних методах лікування відбувається зменшення набряку тканин до- і після операцій, розсмоктуються гематоми. Це сприяє стимуляції процесу загоєння ран і прискоренню одужання. При цьому знімається місцеве запалення і біль, що скорочує відновлювальний період.  Важливо, що застосування можливо в гострій стадії захворювання і в найбільш ранні терміни післяопераційного періоду.

АНТИВІКОВА ТЕРАПІЯ. ОБЛИЧЧЯ, ШИЯ ТА ДЕКОЛЬТЕ
М’язева стимуляція / релаксація за допомогою глибокої вібрації, виробленої за допомогою ХІВАМАТ 200 ЕВІДЕНТ, сприяє тренуванню і підтриманню в тонусі м’язів обличчя. Стимуляція продукції колагену і клітинної регенерації надає більш свіжий і молодий вигляд шкірі. Протинабрякова дія забезпечує гладкість, еластичність і сприяє зменшенню зморшок.

ЦЕЛЮЛІТ
ХІВАМАТ 200 ЕВІДЕНТ впливає на всі патологічні механізми при целюліті. Поліпшується мікроциркуляція, зменшуються набряки і лімфостаз, пригнічується запальний процес, розгладжуються рубці і зменшується чутливість до естрогенів.