“ГЛОБАЛЬНА ЕПІДЕМІЯ” СУЧАСНОСТІ…МЕТАБОЛІЧНИЙ СИНДРОМ

12.21.2021 0

МЕТАБОЛІЧНИЙ СИНДРОМ – це комплекс метаболічних, гормональних та клінічних порушень, що є факторами ризику розвитку серцево-судинних захворювань.

Метаболічний синдром (синдром Х) – це комплекс порушень, що характеризується абдомінальним ожирінням (надмірне накопичення жиру в області живота), зниженням чутливості тканин до інсуліну (гормон підшлункової залози, що знижує рівень цукру крові) та підвищенням його рівня в крові, артеріальною гіпертензією (стійке підвищення артеріального тиску), порушення всіх видів обміну.

Метаболічний синдром не вважається окремим захворюванням. Це стан, коли організм одночасно страждає від чотирьох хвороб:

  • Артеріальної гіпертензії;
  • Ожиріння;
  • Ішемічній хворобі серця (ІХС);
  • Цукрового діабету 2 типу.

Цей комплекс захворювань є настільки небезпечним, що медики назвали його «смертельним квартетом». Він призводить до дуже важких наслідків: атеросклерозу судин, розвитку жирової хвороби печінки і, як наслідок, цирозу, інфаркту та інсульту, зниження потенції та полікістозу яєчників.

ЛІКУВАННЯ МЕТАБОЛІЧНОГО СИНДРОМУ

Лікування метаболічного синдрому в медичному центрі «Київська Русь» зводиться до немедикаментозної та медикаментозної терапії з обов’язковою корекцією способу життя пацієнта. Високваліфікований лікар превентивної медицини, нутриціолог та дієтолог проведе комплексне обстеження маси тіла за допомогою біопедансометрії, визначить раціон харчування та підбере оптимальний курс новітніх фізіопроцедур, озонотерапії та водолікування для ефективності лікування

Цілі, які стоять перед лікарем та пацієнтом:

– Зниження ваги;

– зниження артеріального тиску;

– попередження ускладнень з боку серця та судин;

– нормалізація обміну речовин

– зниження рівня холестерину та очищення судин від бляшок.

Тільки такий підхід допоможе вам позбутися метаболічного синдрому та знизити ризик розвитку його ускладнень до мінімуму.

Записуйтеся на прийом-та ми подбаємо про Ваше здоров’я!