ФУНКЦІОНАЛЬНА МАГНІТНА СТИМУЛЯЦІЯ НА АПАРАТІ TESLA

9.20.2021 0

Функціональна магнітна стимуляція на кріслі TESLAунікальна процедура, яка дозволяє лікувати захворювання сечостатевої системи, як  у чоловіків так і жінок (геморой у стадії ремісії та для його профілактики, профілактика простатиту, нетримання сечі різного походження, слабість м’язів тазового дна, відновлення потенції). Новітня розробка в лікування опорно-рухового апарату, зокрема різних форм артрозів. Також знайшло своє застосування і в естетичній медицині. Крісло генерує магнітне поле 3 Тесла, яке приблизно в 600 разів сильніше, ніж звичайний магнітний стержень. Це сильне магнітне поле стимулює нервові клітини, м’язи і кровоносні судини.

Жодна інша процедура не дозволяє так інтенсивно проробляти цілі групи глибоко лежачих м’язів. Проникність магнітного поля досягає 10-12 см.

ПЕРЕВАГИ:

  • Аплікатор стимулює м’язові тканини без прямого контакту зі шкірою, тобто пацієнт одягнений і зручно лежить під час терапії
  • Потужна функціональна магнітна стимуляція проникає на глибину 8 см і стимулює м’язи, недоступні іншим формам впливу
  • М’язові групи активно скорочуються, відчуваючи навантаження вище, ніж при вправах в залі.
  • Терапія безболісна і підходить для всіх клієнтів в тому числі для тих, які за медичними показаннями не можуть займатися спортом.
  • Вбудовані програми для М-sculpting (побудова стрункої фігури), а також для лікування болю.
  • Додатково вбудовані медичні програми для лікування:- захворювання хребта: гострий/хронічний радикуліт, подагра , запалення сідничного нерва, спондиліт і ін.- пошкодження периферичних нервів-кістково-м’язові розлади: артрит, артроз,  біль в області шиї, болі в м’язах, плечолопатковий періартрит