Здоров’я чоловіків – як його зберегти і зміцнити? Інноваційні  методики відновлення потенції. Безболісно, комфортно, ефективно

6.14.2022 0

Порушення потенції можуть дуже негативно впливати на якість життя, створюючи додаткове психоемоційне напруження, тому не варто вичікувати. Якщо порушення ерекції стають все більш частими і не проходять, бажано не затягувати з відвідуванням лікаря.

У чоловіків проблеми еректильної дисфункції викликає масу комплексів і хвилювань. Але сучасна медицина здатна повернути Вам чоловічу силу. Медицина вражає своїми відкриттями та на заміну таблеткам і оперативному втручанню приходять абсолютно новітні , ефективні, безболісні, комфортні та апаратні методики лікування з довготривалим результатом

  • Функціональна магнітна стимуляція на апараті Tesla Former
  • Фокусна ударно-хвильова терапія
  • Ультразвукова LIPUS-терапія
  • Плазмоліфтинг статевого члена

У центрі фізіотерапії  «Київська Русь-Київ» візит до лікаря-уролога та відновлення чоловічого здоров’я більше не створить Вам психологічних незручностей!  Кваліфіковані фахівці приватної клініки використовують сучасне обладнання і міжнародні методики для поліпшення і відновлення нормального рівня ерекції в комфортних умовах і при дотриманні повної анонімності.

Що ми лікуємо?

* простатит

* еректильна дисфункція

*проблеми з потенцією

*нетримання сечі

* хвороба Пейроні

Усі сучасні методики лікування в одному центрі!

*метод ударно-хвильової терапії (зовнішня) – застосовується обладнання останнього покоління Преміум класу Aries, від німецького виробника медичного обладнання Dornier MedTech, яке допомагає чоловікам з патологіями кровоносних судин і периферійної нервової системи частково або повністю відновити природну ерекцію без болю і хірургічного втручання.

* метод ультразвукової LIPUS-терапії – Суть лікування методом LIPUS полягає в нанесенні ультразвукових хвиль на різні ділянки статевого члена і промежини спеціальним зондом. Лікування абсолютно безболісно, ​​тому не вимагає ніякого знеболювання.

* Функціональна магнітна стимуляція на апараті Tesla Former

Принцип дії – вплив сильного магнітного поля на нервові рецептори, які змушують скорочуватися м’язові тканини, що дозволяє досягати відновлення і регуляції м’язового тонусу як поверхневих, так і глибоких м’язів. Магнітні поля проникають на глибину 7-8 см, що не доступно іншим видам електростимуляції, при цьому не потребує  підготовки до процедури, контакту зі шкірою (проникає через одяг та позбавляє пацієнта будь якого дискомфорту). FMS покращує кровообіг і дренаж, обмінні процеси, впливає на м’язи, судини і жирову клітковину

PRP-терапія статевого члена – сприяє виробленню колагену, стимулює природні регенераційні процеси організму, надає протизапальну дію та знижує вираженість больового синдрому.

Переваги та результати лікування:

Переваги лікування

*процедури тривають до 30хв. -можна повернутися до повсякденного життя.

* не вимагають ніякого додаткового медичного та оперативного втручання.

*Ударно-хвильові імпульси генеруються зовні і за допомогою насадки на наконечнику обладнання вони направляються в конкретну зону.

* безболісні, легко переносяться, не вимагають використання будь-яких знеболюючих препаратів.

*підвищують як твердість, так і тривалість ерекції.

* активізують природні механізми, які відповідають за відновлення тканин. У тканинах статевого члена виникають нові дрібні кровоносні судини, покращуючи таким чином кровопостачання пеніса. Генеровані імпульси сприяють відновленню як кавернозних тіл статевого члена, так і закінчень невеликих нервових волокон, а це дуже важливо для курців з тривалим стажем і для хворих на цукровий діабет.

*ліквідують в тканинах патологічні процеси, що викликають еректильну дисфункцію. В результаті курсу терапії можна або повністю відмовитися або радикально знизити вживання препаратів, що стимулюють ерекцію.

Якщо раніше чоловіки приймали препарати для потенції, то курс лікування дозволяє скасувати препарат або істотно знизити його дозування. У випадках з важкої еректильною дисфункцією  терапія дозволяє перейти від ін’єкцій препаратів в статевий член до перорального прийому ліків.

Всього декілька ефективних процедур у центр фізіотерапії «Київська Русь-Київ» вирішать ваші «інтимні проблеми»та повернуть до щасливого життя!