Ванни з гідромасажем

9.21.2021 0

При вислові «перлинні ванни» уявляєш розкішну турецьку лазню, наповнену коштовностями. Насправді ж «перлинні» готують штучно: у воду температурою близько 36 градусів за допомогою компресора нагнітається повітря через спеціальну решітку на дні ванни. Процедура дуже приємна: це точковий масаж усього тіла, який добре впливає на мікроциркуляцію крові і лімфи. Ванна призначається при вегетосудинній дистонії, невротичних станах (логоневрозі, гіперкінезі, неврастенії), астенічному синдромі, гіпертонічній хворобі 1-2 ступеня, порушенні постави, плоскостопості.

         ПІДВОДНИЙ ДУШ-МАСАЖ

Масаж проводиться у ванні. Струмінь води від спеціального апарата спрямовується на тіло людини, яка перебуває під водою.

          Показання: лікування травм і хронічних захворювань опорно-рухової системи (остеохондроз, артрити, поліартрити, артрози), подагра та п’яточні шпори. Лікування периферичної нервової системи, порушення жирового обміну та дисфункції товстої кишки. Під впливом підводного душ-масажу збільшується рухомість в суглобах кінцівок та хребта пом’якшуються та стають рухомішими рубці та спайки, поліпшується загальний стан.