Тиха пандемія: нетримання сечі – як лікувати?

9.10.2021 0

Нетримання – дуже поширене порушення. І хоча небезпеки для життя воно не представляє і фізичних страждань не приносить, але життя  псує добряче. А найголовніше, жінки з подібною недугою соромляться не тільки обговорювати цю тему, але навіть йти до лікаря. Результат плачевний – саме нетримання не проходить, більш того, без лікування воно прогресує. І коли нарешті жінка вирішується звернутися до фахівця, проблема найчастіше вже сильно запущена і доводиться робити операцію.
Стресове нетримання – жіноча хвороба?
Дійсно, стресовим нетриманням сечі частіше страждають жінки. Пояснюється це анатомією жіночої сечовидільної системи: порівняно коротким (3-4 см проти 25-30 у чоловіків) і широким (0,5-1 см проти 0,4-0,7 см у представників сильної статі) сечівником. Саме тому, для того щоб утримати сечу, необхідні сильні тазові м’язи, ніж далеко не всі жінки можуть похвалитися.
А ось ургентне нетримання більш характерно для літніх чоловіків, і пов’язане воно з аденомою простати, яка розвивається у багатьох чоловіків з віком.
Ну а взагалі миритися з нетриманням не треба. Кращий варіант – не соромитися і звернутися за кваліфікованою допомогою.
Тим більше що сучасні методи фізіотерапії допомагають бістро і безболісно впорається з проблемою! Магнітна стимуляція на кріслі FMS Tesla зміцнює м’язи тазового дна, проникаючи на глибину до 12 см. Процедура триває всього півгодини, а результат її рівноцінний 8 ГОДИН вправ Кегеля!
Головне – не боятися і не соромитися: всього кілька процедур дозволять повернуться Вам до повноцінного та комфортного життя!