Спортивна медицина. Здоров’я чемпіона. Відновлення резервних можливостей.

8.10.2021 0

У кар’єрі спортсмена бувають не тільки запаморочливі злети, а й невдалі падіння. Причому, як в переносному, так і в буквальному сенсі.  Реабілітація після спортивних травм переслідує кілька цілей, серед яких головна – компенсація втрачених функцій організму в короткі терміни.

Травма … Замість того, щоб вести звичний спосіб життя, вся увага зосереджена на тій ділянці тіла, який дає знати про себе болем, малорухомістю, обмеженням свободи дії.

Травма для професійного спортсмена – це ще і пропуск тренувань, втрата форми, стрес від того, що сталося, вихід зі звичної  колії активного способу життя. А якщо після неї була проведена операція, то додається ще й страх невідомості, невизначеність з майбутнім.

Правильне лікування травмованого суглоба або м’язів починається з поставленого діагнозу. Звідси – лікування, реабілітація та терміни відновлення, можуть бути різними. Центр фізіотерапія «Київська Русь-Київ» розбереться професійно.

Висококваліфіковані лікарі складуть для Вас індивідуальні програми:

* післяопераційної реабілітації

Новітнє облададнання дозволяє підібрати правильну програму, навіть в  гострий післяопераційний період,   яка буде «працювати» над зменшенням больового синдрому, прискорювати регенерацію і загоєння тканин і ран, дозволить зберегти потрібний тонус м’язів і мінімізувати післяопераційні ускладнення.

* швидкого відновлення після травм

відмінно знімає біль, запалення і набряки, покращує кровообіг і тонус м’язів

* відновлення та активація всіх процесів організму для ефективного тренування

імуномоделюючі процедури такі як озонотерапія, хай топ терапія, лікувальний масаж, ванни з гідромасажем – виконують функцію так званого «безпечного доппінгу»: відновлюють енергію, знімають стрес та розкривають резервні можливості організму

Всі програми проходять під наглядом лікаря та корегуються залежно від стану та від результатів пацієнта.

Комплексно підібраний курс процедур проводиться на інноваційному  обладнанні світових виробників (США, Німеччина, Чехія), дозволяє лікувати травми і захворювання,  використовуючи останні досягнення сучасної фізіотерапії, напрацювання світової спортивної медицини згідно міжнародних протоколів.

Це фокусна ударно-хвильова терапія, функціональна магнітна стимуляція на апараті Tesla, текар-терапія, хівомат терапія (метод глибокої осциляції) , плазмоліфтинг, озонотерапія, комп’ютерне витягнення хребта (тракція), hi-top терапія, мануальна терапія,магніто-і лазеротерапія, карбокситерпія (газові ін’єкції СО2), електротерапія, міостимуляція, ультразвук і багато іншого.

Медичний центр має в своєму арсеналі має безліч інструментів для швидкого відновлення спортсменів. Головне – вчасно почати лікування і підібрати грамотну програму реабілітації, щоб отримані травми не переходили в розряд хронічних.

Лікування травм і реабілітація після операції  в центрі фізіотерапії доступні не тільки професійним спортсменам. Тут готові приділити увагу всім, хто потребує високопрофесійної терапії і реабілітації. Варто тільки записатися на консультацію і всі можливості цього центру будуть вам доступні.