Скажіть “НІ”синдрому хронічної втоми!

11.26.2021 0

СИНДРОМ ХРОНІЧНОЇ ВТОМИ (СХУ) – постійне почуття втоми та перевтоми, занепад сил, що не проходить навіть після тривалого відпочинку. Це захворювання особливо для жителів розвинених країн і населених мегаполісів.

В основному синдрому хронічної втоми схильні люди 25-45 років, тому що в цьому віці вони найбільш працездатні і прагнуть успіху та кар’єрного зростання, покладаючи на себе непосильні навантаження.

ОСНОВНІ ОЗНАКИ СИНДРОМУ ХРОНІЧНОЇ ВТОМИ:

* БЕЗСОННЯ. Незважаючи на почуття втоми, людина не може заснути або сон є поверхневим, часто переривається; почуття тривоги, занепокоєння та страху посилюються ночами;

* ГОЛОВНІ БОЛІ. Постійні головний біль і відчуття пульсації у скронях є першими ознаками перенапруги нервової системи;

* ПОРУШЕННЯ РОЗУМОВНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ. Хронічна втома значно знижує працездатність організму, концентрацію уваги, здатність до роздумів та запам’ятовування, а також порушує творчу діяльність;

* НЕДОЛІК ЕНЕРГІЇ. Постійні відчуття втоми, слабкості, апатії, втома після виконання нескладних завдань є вірними супутниками цього захворювання;

* ПСИХОЛОГІЧНІ РОЗЛАДИ. Люди з синдромом хронічної втоми частіше схильні до депресій, поганого настрою, занепокоєння і безпричинного страху, похмурих думок, вони дратівливі і запальні;

* ПОРУШЕННЯ РУХОВОЇ АКТИВНОСТІ. Хронічна втома може викликати постійні болі у всьому тілі, особливо у м’язах та суглобах, тремор рук, м’язову слабкість;

* ЗНИЖЕННЯ ІМУНІТЕТУ. Люди з цим синдромом частіше страждають на застуди, хронічні захворювання, рецидиви раніше перенесених хвороб.

Часто за СХУ ховається паразитарна та вірусна природа, нерідко виявляється вірус Епштейна-Барра, цитомегаловірус, вірус герпесу, вірус Коксакі, гепатиту С, ентеровірус, ретровірус.

У хронічної втоми два виходи – конструктивний та деструктивний.

У першому випадку, усвідомивши справжні причини і вживши адекватних заходів, ми не тільки позбавляємося першопричин та їх наслідків, але й попереджаємо їх розвиток у майбутньому.

У другому – виснаження, затяжна хвороба та безліч інших неприємних наслідків.

Тому рання діагностика дозволяє як знайти, а й знешкодити прихованих ворогів організму.

 

У лікуванні Вам допоможуть високваліфіковані лікарі нашого медичного центру,  новітні методики та сучасне обладнання!

Озонотерапия – прекрасний спосіб відновити імунну систему, попередити виникнення вірусних захворювань та надати організму бадьорості та енергії.

Hitop терапія – ефект «віталізації організму» та омолодження клітин. Процедура сприяє оновленню та перезапуску всіх функцій на клітинному рівні. Дозволяє зняти емоційну напругу, відновити баланс та стабілізувати сон.

Ванна з підводним душ-масажем – процедура дуже приємна: це точковий масаж усього тіла, який добре впливає на мікроциркуляцію крові і лімфи. Ванна призначається при вегетосудинній дистонії, невротичних станах (логоневрозі, гіперкінезі, неврастенії).