Лікування простатиту, стимулювання потенції – лікування з комфортом

10.25.2021 0

Чоловіків прийнято вважати сильною статтю. Однак будь-який, самий сильний і мужній чоловік раптом стає беззахисним і вкрай збентеженим, зіткнувшись з проблемами в інтимній сфері.

Урологи кажуть, що одна з найбільш частих причин виникнення еректильної дисфункції (порушення потенції) – запалення передміхурової залози, або простатит. Це дуже поширене захворювання чоловічої статевої сфери, з яким стикаються багато чоловіків старше 25 років.

Дискомфортний сам по собі, простатит надзвичайно небезпечний ще й тими наслідками, які здатний спровокувати при відсутності належного лікування. Але навіть при наявності хворобливих відчуттів багато представників сильної статі соромляться говорити про цю проблему, сподіваючись на позитивний результат без лікування. Настільки нерозумна поведінка з часом призводить до тяжких наслідків. Результатом запущеного чоловічого простатиту є імпотенція, безпліддя, а в подальшому, можливо, і рак простати.

Як повернути радість сексу?

Важливо знати про те, як проявляється простатит, як від нього вберегтися. Але не менш важливо знати й інше – він лікується. Для того щоб не зіткнутися з непоправними наслідками, при перших симптомах захворювання варто відвідати уролога. Сьогодні відомо   безліч практик лікування простатиту – від медикаментозних до хірургічних. Та чи існує безболісне, комфортне лікування? У центрі фізіотерапії «Київська Русь» до Ваших послуг комплексне лікування простатиту, стимулювання потенції та усунення болей. Функціональна магнітна стимуляція Tesla  -новітній апарат, зі вже  доведеним позитивним ефектом. Основна перевага та захоплення у пацієнтів викликає його багатофункціональність, зручність та комфорт. Просто присядьте на крісло-та отримуйте результат! Магнітна стимуляція здатна проникати на глибину до 12 см, стимулювати та відновлювати процеси, котрі іноді недоступні пігулкам.

Для чоловіків:

  • поліпшення кровопостачання малого таза, передміхурової залози;
  • нетримання сечі різних видів і ступенів тяжкості;
  • відновлення після запальних захворювань передміхурової залози;
  • везикулит (запалення насінних пухирців);
  • простатит (бактеріальний або абактеріальний) і профілактика його загострень;
  • в комплексній терапії еректильної дисфункції;
  • стимулювання потенції;
  • чоловіче безпліддя;
  • хронічні болі в малому тазу.

Для комплексного відновлення потенції наші лікарі використовують додаткові методи: фокусну ударно-хвильову терапію, Lipus-терапію, озокеритотерапію. Поєднання цих процедур дозволяє в максимально короткі терміни відновити ерекцію і не тільки тимчасово, а ліквідувати причину захворювання та отримати довготривалий результат.

Здоров’я і ерекція безпосередньо пов’язані зі станом хребта і спини. Тут мова йде не тільки про те, що через больові відчуття не хочеться ворушитися і тим більше думати про секс. Сама по собі потенція значно послаблюється або зникає зовсім через защемлення хребців або грижі. Тому в нашому центрі Ви зможете комплексно підійти до вирішення проблеми: більш, ніж 15 новітніх апаратів світових виробників та новітні методики лікування допоможуть Вам повернутися у відмінну форму!