ПРЕСОТЕРАПІЯ (ЛІМФОДРЕНАЖ)

9.20.2021 0

Пресотерапія (лімфодренаж) за допомогою апарата “GREEN PRESS 12” працює по принципу ручного лімфатичного дренажу. При надуванні окремих манжет імітується робота рук і проходить ефективний дренаж саме критичних ділянок тіла: ноги, сідниці, живіт. В результаті покращується кровопостачання в тканинах, посилюється обмін речовин в тканинах і значно зменшується кількість вільної рідини між клітинами, яка в значній мірі відповідальна за прояв застійних явищ.

Апарат незамінний при терапії підшкірних жирових відкладень:

– м’яких жирових відкладень у молодих жінок;

– різноманітних жирових відкладень у жінок похилого віку;

– жирових відкладень навколо змінених кровоносних судин.

При цьому клітини отримують більше живлення, зменшується накопичення шлаків, які подразнюють тканини, призупиняється подальший розвиток жирових відкладень. Пресотерапія швидко укріплює і омолоджує тіло, проявляє виражену антицелюлітну дію (від початкової набрякової стадії целюліту, яка проявляється на шкірі у вигляді незначної горбистості “апельсинова шкірка” так і при прогресуванні процесу, коли проходить трансформація в “грона винограду”, що блокує кровопостачання і лімфовідтік з порушенням структури лімфатичних та кровоносних судин).

Пресотерапія використовується для покращення лімфодренажної функції нижніх кінцівок та органів малого тазу, розвантажує судини (вени), зменшує набряк і вираженість поверхнево-розширених капілярів, покращує дренаж кінцівок після інтенсивного фізичного навантаження, що призводить до розслаблення м’язів та відчуття легкості в ногах.

Завдяки високій якості і професіональності самого апарату можна добитися хороших результатів в лікуванні хронічного венозного застою, варикозного розширення вен та реабілітації в період після операції вен. Під час лікування забезпечується індивідуальний підхід до кожного пацієнта з вибором програм та часу терапії.