Плазмоліфтинг в ортопедії- інноваційний метод лікування суглобів

2.8.2022 0

Проблема лікування захворювань опорно-рухового апарату сьогодні надзвичайно актуальна. Адже, на жаль, ця недуга уражує не тільки літніх людей, але й тих, хто у розквіті сил. Позбутися болю й запалення в суглобах допомагає метод плазмоліфтингу, який  успішно застосовують у медичному центр “Київська Русь”.

Відомо, що плазмоліфтинг (аутоплазмотерапія) вважається одним з найбезпечніших і ефективних способів лікування суглобів…
І, мабуть, тому, що в його основі закладена здатність людського організму лікувати подібне подібним. Тобто плазмою крові самого пацієнта. Це сприяє не тільки зняттю болю в суглобі, але й лікуванню запалення, поліпшенню рухливості суглоба, бо прискорюється процес відновлення хрящової тканини. Процедура полягає в тому, що в порожнину суглоба вводиться плазма власної крові самого пацієнта. Ця плазма містить у собі фактори росту – біологічно активні речовини, які сприяють відновленню клітин хрящової тканини, змушують їх загоюватися. Як результат, мікротравми швидко зникають, поверхня суглоба стає гладкою, відновлюється навіть структура тканин кісток.

Покази до застосування

Показань для плазмоліфтингу суглобів багато. Процедура рекомендована практично при всіх видах захворювань і травм суглобів. Вона допоможе при травмах, артриті і артрозі I і II ступеня, деформуючому артриті і артрозі, бурситі, міофасциальному синдромі, коксартрозі, тендиніті, п’ятковій шпорі, остеохондрозі, люмбаго, міжреберній невралгії, мігрені, деформуючому спондильозі, міжхребцевих протрузіях та грижах, а також при опіках, колоїдних та післяопераційних рубцях, розтяжках, реабілітації після інсульту, лікування постгерпетичної невралгії.

Ефекти плазмотерапії:

  • зменшення болю – виробляються природні протизапальні речовини, пошкоджені суглоби відновлюються, покращується рухливість, зменшується хрускіт і поступово вщухає біль.
  • відновлення рухливості – PRP-терапія стимулює вироблення колагену та відновлює синовіальну рідину, що збільшує еластичність зв’язок та рухливість суглоба, без хрусту та болю.
  • клітинна регенерація – чинники зростання запускають багатовимірні біологічні процеси регенерації тканин на дрібному клітинному рівні. Пошкоджені тканини суглоба посилено відновлюються і гояться, повертаючись до здорового стану.
  • Покращення живлення тканин – фактори росту, що містяться в тромбоцитах, активізують поділ клітин, сприяють відновленню судинної системи в області введення плазми, покращується обмін речовин.

Значна перевага плазмоліфтингу перед іншими методами лікування суглобів – мала кількість протипоказань. Плазма власної крові абсолютно сумісна з організмом людини, вона не викликає алергічних реакцій і побічних ефектів, звикання або непереносимості.

У поєданні з новітніми методиками фізіотерапії плазмоліфтинг прискорить процес одужання після травм та операції, ліквідує біль та усуне причини їх виникнення – тим самим покращить якість Вашого життя.