Озон чистить судини від бляшок!

11.19.2021 0

Проблема атеросклерозу займає одне із центральних місць у сучасній медицині. Патологія судин головного мозку, обумовлена ​​цим захворюванням, є найчастішою причиною розвитку гострих та хронічних цереброваскулярних захворювань (ЦВЗ), основне місце серед яких займають ішемічні інсульти, а патологія судин серця веде до виникнення інфаркту.

Одним із ключових факторів розвитку атеросклерозу є збільшення в крові концентрації холестерину.

До немедикаментозних методів зниження холестерину та зменшення бляшок відноситься озонотерапія – застосування з лікувальною метою озоно-кисневої суміші. Введення озону покращує мікроциркуляцію, забезпечує значне насичення крові та тканин організму додатковим киснем, зменшує в’язкість крові, розширює капіляри, покращує надходження поживних речовин до серця, мозку, внутрішніх органів та кінцівок.

При ураженнях судин головного мозку лікування озоном знімає головний біль, шум у вухах, покращує пам’ять, сон і працездатність.

При ішемічній хворобі серця озон насичує клітини серця киснем, покращує харчування міокарда, зменшується кількість болів у серці, їхня тривалість, збільшується толерантність до фізичного навантаження.

При вегето-судинній дистонії озон має виражену болезаспокійливу та заспокійливу дію, благотворно позначається на загальному самопочутті та активності.

Доведено, що озон у 96% випадків ефективний при облітеруючому атеросклерозі судин нижніх кінцівок, він знімає біль у ногах, знижує холестерин крові, покращує прохідність судин.

Поруч із великою кількістю позитивних ефектів, озонотерапія є безпечною – це не хімія, це терапія активним киснем. У зв’язку з чим побічні ефекти мінімальні або зовсім відсутні.

За час роботи нашого центру, у нас пройшли курси озонотерапії велика кількість пацієнтів, у зв’язку з чим ми з упевненістю заявляємо, що це безпечний та високоефективний метод лікування, що значно покращує якість життя.