КАВІТАЦІЯ ТА ВАКУУМНО-РОЛИКОВИЙ МАСАЖ

9.20.2021 0

Апарат Green VaCavite пропонують унікальну комбінацію трьох технологій: кавітація, кавітація з вакуумом і вакуумно-роликова терапія.

Cavitation дає можливість концентрувати енергію безпосередньо на проблемних ділянках і таким чином появляється можливість вибіркового розчинення підшкірної жировини, в цей час залишаючи інші тканини без змін.

Кавітація з вакуумом має низку переваг. Вакуум формує складку і щільно притискає її до аплікатора, забезпечуючи вибірковий і безпечний масаж. Така комбінація гарантує, що кавітація відбувається лише у визначеній складці (підшкірно-жирова тканина), не торкаючись інших тканин.

Вакуумно-роликова терапія це унікальний метод боротьби з целюлітом, моделювання тіла і підвищення тонусу м’язів обличчя. Пульсуюче всмоктування покращує кровообіг і оксигенацію тканин, прискорює лімфовідтік і відповідно усуває надлишкову рідину і продукти обміну речовин з організму, підвищує еластичність сполучної тканини, сприяє переробці жиру, стимулює активність фібробластів і відновлює колагенові волокна. Результат – шкіра більш гладка, більш струнке тіло, покращений тонус м’язів обличчя і зменшення зморшок.

Вакуумна кавітація – неінвазивна, безболісна, безпечна і швидка альтернатива ліпосакції з ефективними антицелюлітними діями.

Алмазна мікродермоабразія – простий шлях до більш здорової і молодої шкіри для чоловіків і жінок будь-якого віку. Процедура не має побічних дій, дозволяє контролювати усунення епідермальних шарів шляхом зміни глибини дії. Також ця процедура стимулює продукування колагену і виробляє нові клітини в базальному шарі, що надає шкірі свіжості і здорового вигляду.