КАРБОКСИТЕРАПІЯ. ГАЗОВІ ІН’ЄКЦІЇ СО2

9.21.2021 0

Карбокситерапіі – це інноваційний лікувальний метод, який проводиться за допомогою підшкірних ін’єкцій вуглекислого газу (СО2).

Рефлексотерапія дозволяє усувати причини, які викликають патологічні реакції і нормалізувати функцію органів і тканин. При введенні СО2 під шкіру відбувається штучне посилення так званого кисневого голодування. Доведено, що при стимуляції вуглекислим газом підвищується концентрація кисню у тканинах більше ніж у 3 рази.

Цей метод лікування широко використовується в Карлових Варах. Внаслідок тривалих пошуків і досліджень, було виявлено дуже простий і ефективний метод лікування без побічних явищ. Суть цього методу полягає в тому, що в певні ділянки тіла – рефлексогенні зони – підшкірно роблять уколи вуглекислого газу (СО2), газові ін’єкції. Процедура карбоксітерапіі проводиться за допомогою найсучаснішого апарату, який дозволяє контролювати тиск, обсяг, глибину введення і концентрацію. Підшкірно вводиться певна доза вуглекислого газу. Цей метод широко використовується в косметологічній практиці, для підтримки молодості і краси. Процедури вуглекислотних ін’єкцій проводить лікар-рефлексотерапевт.

Організм людини сприймає ін’єкцію в місці введення дози СО2 як гіпоксію, як нестачу кисню, еритроцитів, поживних речовин. Тому до місця введення СО2 спрямовується збагачена киснем кров, розширюються дрібні судини, підвищується тонус вен. Підключаються приховані в організмі резерви, вони знаходять точку застосування в щодо хворому місці: запускається ланцюжок біохімічних процесів, внаслідок чого нормалізується обмін речовин.

Показання для проведення Carboxy-терапії (газових уколів):
* остеохондроз хребта, протрузії і грижі міжхребцевих дисків;
* артрози;
* артрити;
* захворювання фасеткових суглобів хребта (спондилоартроз);
* патологія м’язів і зв’язкового апарату, наприклад: плече-лопатковий периартроз, м’язово-тонічні больові синдроми;
* порушення функції спинного мозку (мієлопатія, міелоішемія)
* головні болі: мігрень, головні болі напруги;
* вестибулярні порушення на тлі шийного остеохондрозу;
Курс Carboxy-терапії
Залежно від показань курс Carboxy-терапії може складатися з 7-12 процедур, які проводяться 3 рази в тиждень. Також рекомендовано підтримуючі процедури 1 раз на місяць. В середньому ефект від курсу лікування зберігається від 6 до 12 місяців.